iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת תקבלו תעודת מקור אצילית במסגרת תמונה ומסמכים אחרים בתיקיה אלגנטית.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמנים פרהיסטוריים), האנשים העתיקים (העת העתיקה) ואזור המוצא (ימי הביניים) של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

כל העמים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

עם המוצא הכורדים - שושלת ומוצא גאוגרפי

היסטוריה

הכורדים התגוררו באזורים הרריים סמוכים של טורקיה, סוריה, עירק, איראן וארמניה במשך למעלה מ -2,000 שנה. הם נותרו פחות או יותר אוטונומיים, אם כי לעיתים נדירות הם יכלו לשלוט בשטח שכינהו כורדיסטן, מדינת הכורדים.
מקורם של העם הכורדי שנוי במחלוקת. עם זאת, כבר ניתן למצוא את האינדיקציות הראשונות בכתב שכמייה מהתקופה האשורית. קשרים אתניים קיימים עם המדרים, קבוצה איראנית ותיקה שחיה בדרום מערב אסיה לפני למעלה מ -2,700 שנה. במאה ה -7 הכורדים היו תחת השפעת האיסלאם. בתוך המדינות הרב-אתניות האסלאמיות, הכורדים חיו בנסיכות מקומיות קטנות יותר. בשנת 1639 הגיע רוב האזור הכורדי לאימפריה העות'מאנית. עם פירוקה, הבטיחו הכורדים את מדינתם בחוזה השלום בסברס בשנת 1920. עם זאת, תקנות מאוחרות יותר חילקו את האזור בין איראן, עירק, טורקיה וברית המועצות.


הזמן את ניתוח המקור שלי מ- EUR 179

תרבות

כיום ישנם כ 20 מיליון כורדים באזור זה. בגלל קיומם הארוך והמבודד באזורי ההרים, הכורדים הצליחו לשמור על שפתם. הכורדית קשורה ביותר לפרסית. הם גם שמרו על ארגון חברתי ומסורות בעל-פה. כמעט כל הכורדים הם מוסלמים, אך מיעוט קטן, המכונה יזידי, נוהג בדתם שלהם, בה מעורבבים רעיונות נוצריים, איראניים קדומים ואיסלאמיים.

אף על פי שהחברה הכורדית היא פטריארכלית ורק צאצאים גברים יורשים רכוש, נשים כורדיות נוכחות הרבה יותר בחיים הציבוריים בהשוואה לנשים אחרות בחברות הטורקיות, הערביות והאיראניות שמסביב. הם ממלאים תפקיד גדול יותר בהחלטות הקהילה ויש להם יותר חופש להתמודד עם גברים.

בירור עמי מוצא נוספים באמצעות iGENEA

יהודים ויקינגים קלטים גרמאנים באסקים האבוריג'ינים ערבים ברבר סינים דאקיאנים אטרוסקנים איבריאנים עמים ילידים של אמריקה אינקה אינאיט עמים עתיקים של איטליה יפנים הכורדים ליגוריאנית מאיה המונגולים עמים האוקיינוס פרסי אנשים רומניים סקיתים סלאבים טיבטים פיניקים הודים קוריאנים בנטוס עמים טורקים סאמי איליארים ונדלים Balts מקדונים הלנים הונים תראקים עמים פינו-אוגריים Indo-Europeans

כך זה עובד: ניתוח שורשים וחקר יוּחסין לפי הדי-אן-איי

לצורך קבלת הדי-אן-איי מספיקה דגימת רוק. לקיחת הדגימה מבוצעת בהליך פשוט ונטול-כאב, שניתן לבצעו בבית. שלחו את הדגימות במעטפה שמצורפת לערכת לקיחת הדגימה.

הזמנת ערכה
הזמנת ערכה:

בטלפון, במייל או באתר

קבלת ערכה
קבלת ערכה:

קבלת הערכה תוך כשבוע מיום ההזמנה

לקיחת דגימות
לקיחת דגימות:

מהבית, בקלות וללא כאבים

שליחת דגימות
שליחת דגימות:

במעטפה המצורפת

תוצאה
תוצאה:

בכתב ובאופן מקוון לאחר כ 6 - 8 שבועות

הזמנת ניתוח שורשים ב-iGENEA

 • iGENEA Basic

  מוזמן ע"י 29% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  179 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Premium

  מוזמן ע"י 55% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  499 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Expert

  מוזמן ע"י 16% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  1299 EUR
  הזמנה