iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת תקבלו תעודת מקור אצילית במסגרת תמונה ומסמכים אחרים בתיקיה אלגנטית.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמנים פרהיסטוריים), האנשים העתיקים (העת העתיקה) ואזור המוצא (ימי הביניים) של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

כל העמים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

עם המוצא האבוריג'ינים - שושלת ומוצא גאוגרפי

שם

עם ילידי אוסטרליה הגיעו ליבשת החמישית לפני כ40,000 - 50,000 שנה. השם "אבוריג'יני" נגזר מלטינית ופירושו "מההתחלה". הוא נטבע על ידי החוקרים האירופאים שהגיעו לאוסטרליה בשנת 1770. הקבוצות האבוריג'יניות הבודדות עצמן משתמשות בשמות שונים עבור בני עמם: אוורי, כורי, מוררי, ננגה, יורה, ניונגאר או פיאם.
הם צדו קנגורואים גדולים, ווֹלַבִּים, לטאות כוח ודגים בעזרת חנית, בומרנג, וו דיג וכידון המכונה ווומרנג. לפני הגעתו של ג'יימס קוק בשנת 1770 וההתיישבות לאחר מכן על ידי האירופאים, היו סביב 500 שבטים אבוריג'ינים עם כ-300 שפות שונות. קבוצות עצמאיות כמו הוורלפירי דוברות כיום כמאה שפות.


הזמן את ניתוח המקור שלי מ- EUR 179

תרבות

המשותף לכל האבוריג'ינים הוא מיתוס היצירה של "זמן החלום". עם זמן החלום הם מתייחסים לזמן בעבר הרחוק בו חלם על עולמם על ידי יצורים רוחניים שעיצבו ושנו את העולם במהלך קיומם כפי שאנו מוצאים אותו כיום. כשנגמרה זמן החלום, יצורי זמן החלום באו לידי ביטוי בצורה פיזית, הם הפכו לבעלי חיים, צמחים, סלעים ותצורות נוף משמעותים. האבוריג'ינים מעבירים את הידע שלהם באמצעות ריקודים, טקסים, סיפורים וייצוגים ציוריים. ציורי הסלע שלה, העתיקים יותר מכל הממצאים הדומים באירופה, מספרים כיצד הרוחות הגדולות יצרו את הארץ ולימדו את האנשים למצוא אוכל, לערוך טקסים ולכבד את החוקים.עידן ההתיישבות

עם התקדמותם של האירופאים החלה באוסטרליה הקולוניזציה הטיפוסית: מצוד אחר הילידים, החרמת ארצם, הרס תרבותם ושפותיהם. אלו שסירבו לאמץ מנהגים אירופאים לא התייחסו אליהם כבני אדם.

המתיישבים הלבנים הכריזו על היבשת "לא מיושב לפני 1778". הם קראו לו טרה נוליוס, אדמת הפקר. לפיכך, לעם האבוריג'יני לא הייתה כל טענה לארץ עמה הם היו מגודלים לחלוטין. רק במאה העשרים קיבלו כמה יישובים אבוריג'ינים אדמה בחזרה, גם אם היא היתה בעיקר באזורים נידחים ועם קרקע לא פוריה. למרות תוכניות הסיוע הממלכתיות, אבוריג'ינים רבים באוסטרליה של ימינו גרים בפרברים הרעועים של הערים הגדולות. יש חוסר בחינוך בבית הספר, לינה נאותה, טיפול רפואי וקבלה חברתית כללית. תוחלת החיים שלהם נמצאת הרבה מתחת לממוצע הארצי. לכן חשים הילידים האוסטרלים עד היום מרומים. קבוצות אינדיבידואליות (למשל הוורלפירי) החלו בינתיים להפנות את תשומת הלב לגורלם באמצעות אתרי אינטרנט וסרטים תיעודיים משלהם.

בירור עמי מוצא נוספים באמצעות iGENEA

יהודים ויקינגים קלטים גרמאנים באסקים האבוריג'ינים ערבים ברבר סינים דאקיאנים אטרוסקנים איבריאנים עמים ילידים של אמריקה אינקה אינאיט עמים עתיקים של איטליה יפנים הכורדים ליגוריאנית מאיה המונגולים עמים האוקיינוס פרסי אנשים רומניים סקיתים סלאבים טיבטים פיניקים הודים קוריאנים בנטוס עמים טורקים סאמי איליארים ונדלים Balts מקדונים הלנים הונים תראקים עמים פינו-אוגריים Indo-Europeans

כך זה עובד: ניתוח שורשים וחקר יוּחסין לפי הדי-אן-איי

לצורך קבלת הדי-אן-איי מספיקה דגימת רוק. לקיחת הדגימה מבוצעת בהליך פשוט ונטול-כאב, שניתן לבצעו בבית. שלחו את הדגימות במעטפה שמצורפת לערכת לקיחת הדגימה.

הזמנת ערכה
הזמנת ערכה:

בטלפון, במייל או באתר

קבלת ערכה
קבלת ערכה:

קבלת הערכה תוך כשבוע מיום ההזמנה

לקיחת דגימות
לקיחת דגימות:

מהבית, בקלות וללא כאבים

שליחת דגימות
שליחת דגימות:

במעטפה המצורפת

תוצאה
תוצאה:

בכתב ובאופן מקוון לאחר כ 6 - 8 שבועות

הזמנת ניתוח שורשים ב-iGENEA

 • iGENEA Basic

  מוזמן ע"י 29% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  179 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Premium

  מוזמן ע"י 55% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  499 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Expert

  מוזמן ע"י 16% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  1299 EUR
  הזמנה