iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת תקבלו תעודת מקור אצילית במסגרת תמונה ומסמכים אחרים בתיקיה אלגנטית.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמנים פרהיסטוריים), האנשים העתיקים (העת העתיקה) ואזור המוצא (ימי הביניים) של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

כל העמים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

עם המוצא בנטוס - שושלת ומוצא גאוגרפי

מוצא

בנטו הוא המונח הקולקטיבי של למעלה מ -400 קבוצות אתניות שונות בדרום אפריקה ומרכז. שפות הבנטו הן תת-קבוצה של שפות ניז'ר-קונגו. ישנם כיום למעלה מ- 200 מיליון בנטו (2007). על פי ההערכה, הבנטו מגיעים מהרמות הקמרוניות ומדרום-מזרח ניגריה. מתישהו באלף השני לפני הספירה הם החלו להרחיב את שטחם ליערות הגשם של מרכז אפריקה כנטע של גידולי שורשים. בערך 1000 שנה לאחר מכן החל שלב שני מהיר יותר של התפשטות דרומה ומזרח. לאן שלא נעו הם התערבבו עם הקבוצות שחיו בה ויצרו חברות חדשות. בסביבות 1000 לפני הספירה לפני הספירה - אולי ללא עזרה מבחוץ - פותח ייצור ברזל בין אגם צ'אד לאגמים הגדולים של מזרח אפריקה. כאשר הבנטו השתלט על הטכנולוגיה, אזור ההתיישבות גדל במידה ניכרת. הם גידלו דגנים ובננות, גידלו בקר. תרבות האורווה באוגנדה של ימינו היא תרבות הבנטו הראשונה מתקופת הברזל הקדומה. דרומית לקו המשווה, בדרך כלל משווים את תחילת תקופת הברזל לבואו של הבנטו.


הזמן את ניתוח המקור שלי מ- EUR 179

מורחים

מצוידים במיומנויות כאלה, נראה שהם התפשטו על חלקים נרחבים של מזרח אפריקה ודרומה - ולא בקבוצות קטנות שחיות מחוות טיולים. לאחרונה, ממצא ישן מאוד ליד מפוטו בדרום מוזמביק, שהיה דומה מאוד לממצאים מתרבות קוואלה (קניה), הוביל להנחה שהבנטו התיישבו את החוף במהירות רבה. מסביבות 400 לספירה, האנטו התגורר למעשה בכל אזורי אפריקה בהם אירופאים מצאו אותם.

המעבר מתקופת הברזל המוקדמת (גידול בקר נמוך, בידול חברתי נמוך) לתקופת הברזל המאוחרת (חקלאות וגידול בקר משמעותי, בידול חברתי חזק, היווצרות אימפריה), שהתפרש זה מכבר כתנועת נדידה מחודשת, נתפס יותר ויותר כפיתוח תרבותי ללא הגירה משמעותית בשנים האחרונות. . הקויסן השכן את הבנטו דרום-מערב לא טיפחו שדות ולא זכו בברזל, אך למדו לעבד ברזל, למשל. לראשי חוד. המאה הסופית של מזרח בזמביה הוכיחה כי תווך ארוך-מאות שכנים, של בנטו מתקופת הברזל ותקופת האבן, הוכח עבור בוצואנה.עידן ההתיישבות

אזורי נמיביה של ימינו ופרובינציה הכף לא הושפעו מהתנחלות הבנטו לפני המאה ה -17. כשיאן ואן רייבק עלה לחוף בקיימת התקווה הטובה בסביבות שנת 1652 והקים את קייפטאון, הוא לא מצא שם שום בנטו, שכן אזור ההתיישבות שלהם החל רק 700 ק"מ צפונית-מזרחית למושבה החדשה שלו. שכנים ילידים של המתיישבים הלבנים הראשונים היו סן וכוי צ'וי. בגלל זרם המתיישבים האירופאים, שצאצאיהם ידועים כיום כ אפריקאים (גם: בורים), מושבת הכף התפשטה לאט לאט והקוי צ'וי נהיה תלוי יותר ויותר בבוראים. רק בסביבות שנת 1770 נתקלו הבורים בראשונה בבנטו. מושבת הכף נכנסה לשלטון בריטי לראשונה בשנת 1795 ולבסוף בשנת 1806.

בתחילת המאה ה -19 היו תנועות נודדות של הבורים והבנטו כאחד, מה שהביא לסכסוכים מזוינים בין הקבוצות ושדחפו את הקויסן לקאלחרי: מאז 1816 שליט זולו שאקה בנה ארגון צבאי הדוק והתחיל להכניע את עמי הבנטו הסמוכים אחרים בדם, מה שגרם להם לבנות מחדש ולברוח (Mfecane). עם חוק הביטול משנת 1833, בוטלה העבדות בכל רחבי האימפריה הבריטית, כולל מושבת הכף. משנת 1835 ואילך עזבו בווררים רבים את מושבת הכף, עברו לצפון-מזרח כווורטרקר והקימו בה רפובליקות חדשות.

בירור עמי מוצא נוספים באמצעות iGENEA

יהודים ויקינגים קלטים גרמאנים באסקים האבוריג'ינים ערבים ברבר סינים דאקיאנים אטרוסקנים איבריאנים עמים ילידים של אמריקה אינקה אינאיט עמים עתיקים של איטליה יפנים הכורדים ליגוריאנית מאיה המונגולים עמים האוקיינוס פרסי אנשים רומניים סקיתים סלאבים טיבטים פיניקים הודים קוריאנים בנטוס עמים טורקים סאמי איליארים ונדלים Balts מקדונים הלנים הונים תראקים עמים פינו-אוגריים Indo-Europeans

כך זה עובד: ניתוח שורשים וחקר יוּחסין לפי הדי-אן-איי

לצורך קבלת הדי-אן-איי מספיקה דגימת רוק. לקיחת הדגימה מבוצעת בהליך פשוט ונטול-כאב, שניתן לבצעו בבית. שלחו את הדגימות במעטפה שמצורפת לערכת לקיחת הדגימה.

הזמנת ערכה
הזמנת ערכה:

בטלפון, במייל או באתר

קבלת ערכה
קבלת ערכה:

קבלת הערכה תוך כשבוע מיום ההזמנה

לקיחת דגימות
לקיחת דגימות:

מהבית, בקלות וללא כאבים

שליחת דגימות
שליחת דגימות:

במעטפה המצורפת

תוצאה
תוצאה:

בכתב ובאופן מקוון לאחר כ 6 - 8 שבועות

הזמנת ניתוח שורשים ב-iGENEA

 • iGENEA Basic

  מוזמן ע"י 29% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  179 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Premium

  מוזמן ע"י 55% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  499 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Expert

  מוזמן ע"י 16% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  1299 EUR
  הזמנה