iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת תקבלו תעודת מקור אצילית במסגרת תמונה ומסמכים אחרים בתיקיה אלגנטית.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמנים פרהיסטוריים), האנשים העתיקים (העת העתיקה) ואזור המוצא (ימי הביניים) של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

כל העמים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

עם המוצא סינים - שושלת ומוצא גאוגרפי

מוצא

ממצאים ארכיאולוגיים מוכיחים כי כבר באלף השלישי לפני הספירה, הייתה באמצע הואנג הוא תרבות בשם יאנגשאו. על פי רשימת השליטים המסורתיים משנת 2205 עד 1766 לפני הספירה. שושלת שיא שלטה. השושלת הראשונה שניתן לתעד היסטורית, מילולית וארכיאולוגית היא שושלת שאנג, שבמאה ה- 15-11 לפני הספירה. Chr עבד. החפירות מצביעות על תרבות גבוהה עם אומנות ברונזה וגופן עם למעלה מ- 2000 תווי מילים. לכהונה הייתה השפעה רבה, לשליט עמדה דתית.
משנת 1100 לערך עד 249 לפני הספירה כר 'שלט בשושלת ג'ואו. המדינה הייתה פיאודלית, מוקפת באזורי לורדי הפיאודל, שהרחיבה את כוחם בכל תחומי המאבק בשבטים אחרים. מדינת קין יצאה כמנצחת ממלחמות המדינות האבסולוטיסטיות, ששליטיה היו בשלטון מאז 221 לפני הספירה. לפני הספירה קרא "הקיסר הראשון". תחתיו החלה סטנדרטיזציה קפדנית במינהל ובעסקים, ונבנתה חומת גבול בצפון סין לביטחון חיצוני. השלטון הרודני הוביל בשנת 210 לפני הספירה התמרמרות, לאחר 206 לפני הספירה שושלת האן גברה. במהלך שושלת האן, סין הפכה למדינה רשמית של תיאולוגיות. המחקרים ההיסטוריים והספרותיים הגיעו לרמה גבוהה, האומנות הייתה מחולקת ומעודנת.


הזמן את ניתוח המקור שלי מ- EUR 179

האן (קבוצה אתנית)

מכיוון שהמונח סיני בגרמנית אינו מבדיל בבירור בין אזרחים סינים לאזרחי האן, כלומר "סיני אתני", המונח "הסיני האן" או "האן בקיצור" התבסס יותר ויותר. בסינית יש הבחנה ברורה בין "הסינים" כאזרח (זונגונגורן, "איש הארץ התיכונה") לבין "הסינים האתניים" (האנזןורן או הנרן, "איש העם"). ההאקים בתורם מייצגים תת-קבוצה של הסינים האנים בהשקפה הסינית.

כ- 91.6% מאוכלוסיית הרפובליקה העממית של סין וכ- 98% מכלל אוכלוסיית הרפובליקה של סין (טייוואן) הם האן. בנוסף לסינים של האן, ישנם 55 עמים המוכרים רשמית ברפובליקה העממית ו -12 ברפובליקה. ישנן גם 15-20 קבוצות אתניות שאינן מוכרות רשמית כקבוצות אתניות עצמאיות.

אולם למעשה, הסינים של האן אינם קבוצה הומוגנית כמו שמוסדות המדינה המודרניים אוהבים להניח. ההטרוגניות ניכרת למשל. השפות השונות בסינית ושמות האזורים ותושביהם המבוגרים משושלת האן (למשל וו או שו). שושלות אחרות משמשות גם לשמות, מה שנקרא דרום סין (ועדיין מתקיים במדינות דרום מזרח אסיה) טאנג ולא האן, מכיוון שטבליהן התיישבו רק על ידי הטאנג מצפון, האוכלוסייה הילידית עקרה או נטמעה.

רוב ה"סינים הזרים "מגיעים מהאן. האלמנטים המרכיבים את תרבותם הם התסריט הנפוץ בדיאלקטים שונים מאוד ומודעות להיסטוריה ומסורת משותפת.

בירור עמי מוצא נוספים באמצעות iGENEA

יהודים ויקינגים קלטים גרמאנים באסקים האבוריג'ינים ערבים ברבר סינים דאקיאנים אטרוסקנים איבריאנים עמים ילידים של אמריקה אינקה אינאיט עמים עתיקים של איטליה יפנים הכורדים ליגוריאנית מאיה המונגולים עמים האוקיינוס פרסי אנשים רומניים סקיתים סלאבים טיבטים פיניקים הודים קוריאנים בנטוס עמים טורקים סאמי איליארים ונדלים Balts מקדונים הלנים הונים תראקים עמים פינו-אוגריים Indo-Europeans

כך זה עובד: ניתוח שורשים וחקר יוּחסין לפי הדי-אן-איי

לצורך קבלת הדי-אן-איי מספיקה דגימת רוק. לקיחת הדגימה מבוצעת בהליך פשוט ונטול-כאב, שניתן לבצעו בבית. שלחו את הדגימות במעטפה שמצורפת לערכת לקיחת הדגימה.

הזמנת ערכה
הזמנת ערכה:

בטלפון, במייל או באתר

קבלת ערכה
קבלת ערכה:

קבלת הערכה תוך כשבוע מיום ההזמנה

לקיחת דגימות
לקיחת דגימות:

מהבית, בקלות וללא כאבים

שליחת דגימות
שליחת דגימות:

במעטפה המצורפת

תוצאה
תוצאה:

בכתב ובאופן מקוון לאחר כ 6 - 8 שבועות

הזמנת ניתוח שורשים ב-iGENEA

 • iGENEA Basic

  מוזמן ע"י 29% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  179 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Premium

  מוזמן ע"י 55% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  499 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Expert

  מוזמן ע"י 16% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  1299 EUR
  הזמנה