iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת תקבלו תעודת מקור אצילית במסגרת תמונה ומסמכים אחרים בתיקיה אלגנטית.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמנים פרהיסטוריים), האנשים העתיקים (העת העתיקה) ואזור המוצא (ימי הביניים) של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

כל העמים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

עם המוצא דאקיאנים - שושלת ומוצא גאוגרפי

מוצא

הדאקים היו עם הודי-אירופי וקשורים קשר הדוק לתראקים. הם ייצגו את אוכלוסיית הרוב בטרנסילבניה (טרנסילבניה). זהות אתנית נפרדת נוצרה סביב אמצע האלף הראשון לפני הספירה. Chr. אתנוגנזה מתגלה כתהליך של מיקור חוץ של זהות דאקית צעירה יותר על בסיס "עם שלם" מטראקי. הדאקים לא היו עם מאוחד עד לימי הרומאים. במקום זאת, קבוצות שבטיות דאקיות אינדיבידואליות יצרו בריתות שנמשכו זמן קצר או שהיו קבועות יותר.


הזמן את ניתוח המקור שלי מ- EUR 179

היסטוריה

הדאקים היו המתנגדים החזקים ביותר של הרומאים בבלקן. רק הקיסר טראג'אן הצליח להכניע את הדאקים בשתי מלחמות (101-102 ו- 105-106 לספירה). ניצחונם של הרומאים נחגג בתצלומי העיתונות בטור טרויאן ברומא. הרומאים ייסדו מושבות רבות במחוז דאצ'יה שזכה לאחרונה. הדאקים הוטמעו במהירות בקרב האוכלוסייה הרומנית בבלקן. דאצ'יין היה שייך לאימפריה הרומית עד שנת 271 לספירה.ירושה

הזכרון של מורשתם התרבותית של הדאקים עודנו ממשיך בימינו עם הרומנים. בזהותם, המודעות למוצאם הדאקי של בני עמם קשורה קשר הדוק לגאוות השייכות לציוויליזציה הרומית.לכן תומכי תיאוריית ההמשכיות הדאקו-רומנסקית מניחים כי ברומנית המודרנית לפחות 160 ירושות לקסיקליות מורכבות מתראקיה דאצ'ית, שפתם של הדאקים הנתונים בידי הרומאים. המילים המתאימות, למשל ב. בלורא (דרקון) או ברנזה (גבינה) נחשבים למצע הדאקי של אוצר המילים הרומני. בערך 90 ממונחים אלה ניתן למצוא גם בשפה האלבנית.

בירור עמי מוצא נוספים באמצעות iGENEA

יהודים ויקינגים קלטים גרמאנים באסקים האבוריג'ינים ערבים ברבר סינים דאקיאנים אטרוסקנים איבריאנים עמים ילידים של אמריקה אינקה אינאיט עמים עתיקים של איטליה יפנים הכורדים ליגוריאנית מאיה המונגולים עמים האוקיינוס פרסי אנשים רומניים סקיתים סלאבים טיבטים פיניקים הודים קוריאנים בנטוס עמים טורקים סאמי איליארים ונדלים Balts מקדונים הלנים הונים תראקים עמים פינו-אוגריים Indo-Europeans

כך זה עובד: ניתוח שורשים וחקר יוּחסין לפי הדי-אן-איי

לצורך קבלת הדי-אן-איי מספיקה דגימת רוק. לקיחת הדגימה מבוצעת בהליך פשוט ונטול-כאב, שניתן לבצעו בבית. שלחו את הדגימות במעטפה שמצורפת לערכת לקיחת הדגימה.

הזמנת ערכה
הזמנת ערכה:

בטלפון, במייל או באתר

קבלת ערכה
קבלת ערכה:

קבלת הערכה תוך כשבוע מיום ההזמנה

לקיחת דגימות
לקיחת דגימות:

מהבית, בקלות וללא כאבים

שליחת דגימות
שליחת דגימות:

במעטפה המצורפת

תוצאה
תוצאה:

בכתב ובאופן מקוון לאחר כ 6 - 8 שבועות

הזמנת ניתוח שורשים ב-iGENEA

 • iGENEA Basic

  מוזמן ע"י 29% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  179 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Premium

  מוזמן ע"י 55% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  499 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Expert

  מוזמן ע"י 16% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  1299 EUR
  הזמנה