iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת תקבלו תעודת מקור אצילית במסגרת תמונה ומסמכים אחרים בתיקיה אלגנטית.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמנים פרהיסטוריים), האנשים העתיקים (העת העתיקה) ואזור המוצא (ימי הביניים) של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

כל העמים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

עם המוצא אטרוסקנים - שושלת ומוצא גאוגרפי

מוצא

השפה האטרוסקית אינה הודו-אירופית, ולפני שנעלמה כשפה מדוברת, הותירה עקבות ברורים בלטינית.
העולים שבמאות ה- 11 וה -10 לפני הספירה לפני הספירה הגיע לאיטליה, לדעת כמה מדענים, מדובר ככל הנראה בקבוצה מאזור אסיה הקטנה-האגאית, שלא הייתה חזקה במיוחד במספרם, אך הייתה ספקית של תרבות עירונית מפותחת מאוד. בכל מקרה, במורשת הארכיאולוגית של אטרוריה בסוף המאה ה- 9 ותחילת המאה ה- 8 לפני הספירה. Chr. חושף שינויים מהפכניים (תרבות וילנובה). מכיוון שהמורשת התרבותית האטרוסקית מבוססת על יסוד תרבות זו, ניתן לזהות בצדק את תושבי וילאנובה כפרוטו-אטרוסקנים. האטרוסקים ככל שהאנשים ההיסטוריים יצאו מתהליך טרנספורמציה אתנית-תרבותית, שהחל בתרבות הפרוטו-אטרוסקית או הווילנובה, ומתוך התפתחותה המתמשכת פרחה התרבות האטרוסקית. באטרוריה היה מיזוג שווה ערך, שהתוצאה הסופית שלו הייתה אמלגם תרבותי אמיתי עם גורמים איטלקיים ופרוטו-אטרוסקיים כאחד.


הזמן את ניתוח המקור שלי מ- EUR 179

היסטוריה

הכוח הפוליטי של האטרוסקים נבע ממדינות עיר מקומיות, שיצרו ברית. העיר רומא הייתה שייכת לתחום ההשפעה של שליטי טרקיני. רומא נשלטה על ידי מלכים ממשפחת טרקוין.

האטרוסקים ניהלו מלחמות רבות עם יוונים של הדרום ועם שכניהם האיטלקיים. לאחר התבוסה של קפואה (424 לפני הספירה), ליגת הערים האטרוסקית התמוססה. בין 396 ל 264 לפני הספירה הרומאים כבשו עיר אטרוסקית אחת אחרי השנייה. לאחר מכן החל תהליך ההצטברות הארוך של האוכלוסיה האטרוסקית, שאחרי כמה דורות אימץ אורחות חיים רומיים ובהמשך גם עבר ללטינית. רק בכמה תפקודים טקסיים כנראה שהאטרוסקני הושיט לאורך זמן.

ההערכה היא שהגנום האטרוסקאי - כביכול כמצע גנטי - עדיין מרוכז בטוסקנה כיום וכאן שוב במקום ספציפי, מורלו. אך לא ייאמר כי העם האטרוסקני עדיין חי.בירור עמי מוצא נוספים באמצעות iGENEA

יהודים ויקינגים קלטים גרמאנים באסקים האבוריג'ינים ערבים ברבר סינים דאקיאנים אטרוסקנים איבריאנים עמים ילידים של אמריקה אינקה אינאיט עמים עתיקים של איטליה יפנים הכורדים ליגוריאנית מאיה המונגולים עמים האוקיינוס פרסי אנשים רומניים סקיתים סלאבים טיבטים פיניקים הודים קוריאנים בנטוס עמים טורקים סאמי איליארים ונדלים Balts מקדונים הלנים הונים תראקים עמים פינו-אוגריים Indo-Europeans

כך זה עובד: ניתוח שורשים וחקר יוּחסין לפי הדי-אן-איי

לצורך קבלת הדי-אן-איי מספיקה דגימת רוק. לקיחת הדגימה מבוצעת בהליך פשוט ונטול-כאב, שניתן לבצעו בבית. שלחו את הדגימות במעטפה שמצורפת לערכת לקיחת הדגימה.

הזמנת ערכה
הזמנת ערכה:

בטלפון, במייל או באתר

קבלת ערכה
קבלת ערכה:

קבלת הערכה תוך כשבוע מיום ההזמנה

לקיחת דגימות
לקיחת דגימות:

מהבית, בקלות וללא כאבים

שליחת דגימות
שליחת דגימות:

במעטפה המצורפת

תוצאה
תוצאה:

בכתב ובאופן מקוון לאחר כ 6 - 8 שבועות

הזמנת ניתוח שורשים ב-iGENEA

 • iGENEA Basic

  מוזמן ע"י 29% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  179 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Premium

  מוזמן ע"י 55% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  499 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Expert

  מוזמן ע"י 16% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  1299 EUR
  הזמנה