iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת תקבלו תעודת מקור אצילית במסגרת תמונה ומסמכים אחרים בתיקיה אלגנטית.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמנים פרהיסטוריים), האנשים העתיקים (העת העתיקה) ואזור המוצא (ימי הביניים) של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

כל העמים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

עם המוצא הונים - שושלת ומוצא גאוגרפי

מוצא

הונים היו עמי סוסים במרכז אסיה שחיו כנוודים, לימים כנוודים למחצה. ביתה היה במקור האזור שבין מה שכיום הוא אגם קירגיז Yssykköl לבין מה שהיא כיום בירת מונגוליה Ulaanbaatar. יש להם חשיבות רבה בהיסטוריה של אסיה ואירופה.
בתקופות שלפני הנוצרים, ככל הנראה הם היו אנשי שיוננגנו עבור הסינים. הסינים הביסו אותם במאה הראשונה לפני הספירה, ואחריהם רבים מהם עברו מערבה. בסביבות שנת 370 הם שעבדו את אלן בצפון הקווקז ואת האוסטרוגות. תחת המלך אטילה הם היו בבעלות אימפריה גדולה מצפון לים השחור והכספי. האימפריה הביזנטית הפכה להיות תלויה. הפשיטות שלהם היו אימתניות, הם הגיעו לדרום צרפת ורומא. לבסוף הם הובסו בשדות הקטלוניים על ידי הרומאים והוויזיגותים בשנת 451. לאחר מותו של אטילה בשנת 453, אימפריה האן החלה להתפורר.


הזמן את ניתוח המקור שלי מ- EUR 179

ההונים האסיאתיים

מקורם של ההונים קישר בין מחקרים ישנים יותר לנפילת האימפריה הסיונג-נו. אימפריה הסיונג-נו התפצלה לחלק דרומי וצפוני סביב אמצע המאה הראשונה. הדרום הפך לחסות סינית ואילו הצפון שקע לקראת סוף המאה הראשונה.

"האנסטורם" בפועל החל במאה הרביעית: 350 הצ'יונים, קבוצת הון, תקפו את האימפריה הסאסאנית תחת שאפור השנייה. הם כבשו את בקטריה ודחפו את הקידריות (שהן שרידי הי-צ'י תחת קידרה) לאפגניסטן ולצפון הודו. שפור השני הביס את הצ'יונים, ששירתו ככוחות עזר במלחמה הרומית-פרסית בשנת 359 והשתתף במצור על מצודת עמידה. אחריהם הגיעו ההפטלים (הונים לבנים, אך לא אירופאים), שחצו את סיר-דאג'ה בשנת 425 ושלטו בצ'יונים עד 450. 451 או 484 סיימו גם את זמנם של הקדרים. ההונים הלבנים היו מעורבים בירידת האימפריה ההודית בגופטה והיו גם הם הבדלים עם פרס (ססניד פרוז הראשון נפטר בשנת 484, הם היו מעורבים בסכסוכי כסא סאסני בשנת 498/99).האונים האירופאים (האונים השחורים)

בזמן הפנייה שלטו הסרמטים הקשורים לסקיתים בערבות מזרח אירופה, והגותים הגיעו במאה ה -3. ואז ההונים השחורים עוררו הגירה גדולה של עמים בשנות השבעים. שינוי באקלים הפך את האוכל לעדרים למעט. עם זאת, כל זה רק ספקולטיבי. תחת מנהיגם בלמיר, ההונים חצו את הוולגה. הם ניצחו את האימפריה אלן בשנת 374 ויצרו איתם ברית. בחצי האי טאוריס, חצי האי קרים, הם הרסו את אימפריה של התפרצויות ארמנריך בשנת 375 (ראו במיוחד אממיאנוס מרקלינוס, 31, 2f.). חלק מהירוקים ברחו למערב (5).

ואז ההונים הגיעו לגבולות האימפריה הרומית המזרחית, הנגינגן נמלטה 394 מאזור הים השחור. האוכלוסייה המזרחית-רומאית כינתה טרטרים של Black Huns Black, אשר חלה לימים על כל העמים הסוסיים באסיה. המילה טרטרוס מתורגמת כשטנית, הנגזרת מהגיהנום היווני או מהעולם התחתון. ההונים הביאו אירופה מחלה אסייתית: אבעבועות שחורות.

ההונים השחורים עשו רושם דמוני על אויביהם. הם חתכו - על פי הירדן, את פניהם של הפעוטות הזכרים כדי למנוע את זקן הצמיחה. הלוחמים מרחו אדמה שחורה לפצעי הקרב ליצירת צלקות עבות עור. הם גם עיצבו גולגלות מגדל גבוהות. כאלה נמצאו בתורינגיה ובטאלס (קירגיזסטן). ההונים השחורים היו מגולחים קירחים - סימן לכניעה - רק "ח'גאן", מנהיג העדר, הורשה ללבוש שיער ארוך.

בירור עמי מוצא נוספים באמצעות iGENEA

יהודים ויקינגים קלטים גרמאנים באסקים האבוריג'ינים ערבים ברבר סינים דאקיאנים אטרוסקנים איבריאנים עמים ילידים של אמריקה אינקה אינאיט עמים עתיקים של איטליה יפנים הכורדים ליגוריאנית מאיה המונגולים עמים האוקיינוס פרסי אנשים רומניים סקיתים סלאבים טיבטים פיניקים הודים קוריאנים בנטוס עמים טורקים סאמי איליארים ונדלים Balts מקדונים הלנים הונים תראקים עמים פינו-אוגריים Indo-Europeans

כך זה עובד: ניתוח שורשים וחקר יוּחסין לפי הדי-אן-איי

לצורך קבלת הדי-אן-איי מספיקה דגימת רוק. לקיחת הדגימה מבוצעת בהליך פשוט ונטול-כאב, שניתן לבצעו בבית. שלחו את הדגימות במעטפה שמצורפת לערכת לקיחת הדגימה.

הזמנת ערכה
הזמנת ערכה:

בטלפון, במייל או באתר

קבלת ערכה
קבלת ערכה:

קבלת הערכה תוך כשבוע מיום ההזמנה

לקיחת דגימות
לקיחת דגימות:

מהבית, בקלות וללא כאבים

שליחת דגימות
שליחת דגימות:

במעטפה המצורפת

תוצאה
תוצאה:

בכתב ובאופן מקוון לאחר כ 6 - 8 שבועות

הזמנת ניתוח שורשים ב-iGENEA

 • iGENEA Basic

  מוזמן ע"י 29% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  179 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Premium

  מוזמן ע"י 55% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  499 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Expert

  מוזמן ע"י 16% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  1299 EUR
  הזמנה