iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת תקבלו תעודת מקור אצילית במסגרת תמונה ומסמכים אחרים בתיקיה אלגנטית.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמנים פרהיסטוריים), האנשים העתיקים (העת העתיקה) ואזור המוצא (ימי הביניים) של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

כל העמים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

עם המוצא הודים - שושלת ומוצא גאוגרפי

עמים הודים

הודו היא מדינה רב לאומית שהגיוון האתני שלה דומה לזה של כל יבשת אירופה. בסביבות 72% מההודים הם הודו-אריים וכ -25% דרווידים, המתגוררים בעיקר בדרום הודו. 3% הם קבוצות אחרות, בעיקר עמים טיבטיים-בורמזים, מונדה ומון-חמר באזור ההימלאיה, כמו גם בצפון מזרח מזרח הודו.
8.2% מהאוכלוסייה שייכים לאוכלוסיית השבטים הילידים, המתארת ​​את עצמה כאדיוואסי, אם כי היא לא כל כך עקבית מבחינה אתנית. החוקה ההודית מכירה ביותר מ- 600 שבטים. הם נמצאים בדרך כלל מחוץ למערכת הקסטות ההינדית ונשארים חסויים מבחינה חברתית למרות חוקי ההגנה הקיימים. באדיוואסי אוכלוסיות גבוהות באזור צפון-מזרח (במיוחד במיזוראם, נגלנד, מגהלאיה, ארונאצ'ל פרדש, מניפור, טריפורה, סיקים) וכן במדינות ההודיות והמזרחיות של ג'הרקאנד, צ'אטיסגארה, אוריסה ומדהיה פרדש.


הזמן את ניתוח המקור שלי מ- EUR 179

מוצא

הממצאים המוקדמים ביותר של חיי אדם באזור מגיעים מעמקי נחל שמדרום להימלאיה ליד רוואלפינדי. ככל הנראה, כלי האבן העשוי מעט מהפליאולית יהיו בני 300,000 - 400,000 שנה. בזמן שהשתמשו בהריסות וטיס בצפון, גרזן היד הופיעה במרכז הודו ובדרום, שטחה שמקורו באפריקה. לקראת סוף התקופה הפליאוליתית, הכלים במרכז הודו ובדרום הפכו למגוונים יותר. התפשטות המיקרוליטים באותו אזור בתקופות הביניים והניאוליתית מצביעה על שינויים באורח החיים. בין 4000 ל -3000 לפני הספירה הציידים בצפון-מערב תת-היבשת עזבו את ההרים והתיישבו כחקלאים בכפרים באינדוס, שם, מאז האלף הרביעי לפני הספירה. לפני הספירה פיתחה התרבויות האורבניות הראשונות.

בירור עמי מוצא נוספים באמצעות iGENEA

יהודים ויקינגים קלטים גרמאנים באסקים האבוריג'ינים ערבים ברבר סינים דאקיאנים אטרוסקנים איבריאנים עמים ילידים של אמריקה אינקה אינאיט עמים עתיקים של איטליה יפנים הכורדים ליגוריאנית מאיה המונגולים עמים האוקיינוס פרסי אנשים רומניים סקיתים סלאבים טיבטים פיניקים הודים קוריאנים בנטוס עמים טורקים סאמי איליארים ונדלים Balts מקדונים הלנים הונים תראקים עמים פינו-אוגריים Indo-Europeans

כך זה עובד: ניתוח שורשים וחקר יוּחסין לפי הדי-אן-איי

לצורך קבלת הדי-אן-איי מספיקה דגימת רוק. לקיחת הדגימה מבוצעת בהליך פשוט ונטול-כאב, שניתן לבצעו בבית. שלחו את הדגימות במעטפה שמצורפת לערכת לקיחת הדגימה.

הזמנת ערכה
הזמנת ערכה:

בטלפון, במייל או באתר

קבלת ערכה
קבלת ערכה:

קבלת הערכה תוך כשבוע מיום ההזמנה

לקיחת דגימות
לקיחת דגימות:

מהבית, בקלות וללא כאבים

שליחת דגימות
שליחת דגימות:

במעטפה המצורפת

תוצאה
תוצאה:

בכתב ובאופן מקוון לאחר כ 6 - 8 שבועות

הזמנת ניתוח שורשים ב-iGENEA

 • iGENEA Basic

  מוזמן ע"י 29% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  179 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Premium

  מוזמן ע"י 55% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  499 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Expert

  מוזמן ע"י 16% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  1299 EUR
  הזמנה