iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת תקבלו תעודת מקור אצילית במסגרת תמונה ומסמכים אחרים בתיקיה אלגנטית.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמנים פרהיסטוריים), האנשים העתיקים (העת העתיקה) ואזור המוצא (ימי הביניים) של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

כל העמים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

עם המוצא אינקה - שושלת ומוצא גאוגרפי

היסטוריה

ניתן לתפוס את האינקה בסביבות 1200 באופן היסטורי באזור קוזקו בדרום פרו. השם "אינקה" נקשר במקור עם שבט או שבט מקומי או עם האליטה השלטת; רק מאוחר יותר הוא שימש כשם נפוץ.
באמצע המאה ה -15 החלו האינקה במדיניות כיבוש שיטתית, שהגיעה לשיאה בבניית המדינה הגדולה ביותר באמריקה הפרה-קולומביאנית. לבסוף, בסביבות 1500, גבולות האימפריה התארכו לפסטו (צפון אקוודור) ולקונצ'יסון (מרכז צ'ילה) בדרום. במערב היוו החוף השקט גבול טבעי. במזרח השטח הקיף את רוב בוליביה והגיע עד לארגנטינה.
למרות תרבות עירונית ומונומנטים האבן הידועים, תרבות האינקה הייתה תרבות כפרית ברובה, שבנוף תרבותי בן אלפי שנים התבסס על טכניקות חקלאיות, תרבותיות ושליטה, שחלקן פותחו במשך דורות, ורק אליטה קטנה מאוד ושלטת אריסטוקרטית אכלה. אורח חיים עירוני.
בני האינקה בנו את העיר מאצ'ו פיצ'ו במאה ה -15 בגובה של 2430 מטר על רכס בין פסגותיו של חויאנה פיצ'ו והר בעל אותו שם (מאצ'ו פיצ'ו) בהרי האנדים. העיר כללה 216 בנייני אבן שהיו ממוקמים על טרסות ומחוברים באמצעות מערכת מדרגות. מחקרים כיום מניחים כי העיר בימי הזוהר שלה יכולה להכיל ולספק עד 1,000 איש. תיאוריות שונות פותחו לגבי מטרתה של עיר זו. הממצא הארכיאולוגי מעיד על עיר מפותחת ופונקציונלית של פעם, בה חיו אנשים במשך זמן רב. לדוגמה, יש לה עדיין אספקת מים מתפקדת לחלוטין ומבנה ניקוז מפואר של מי גשמים.
אימפריית האינקה הושמדה על ידי הספרדים בשנת 1537. עד שנת 1650, אוכלוסיית דרום אמריקה פחתה בכ 14- מיליון, אולי בין 18-20 מיליון דולר, בעיקר השתמשה באמצעים דמוקידיים כמו השמדת עבודה וצפיפות לקרקעות עניות, בעוד שטבח רצחני עם נותר החריג. חברת האינקה הייתה מובנית באופן היררכי לחלוטין. בראשו עמד השליט המוחלט, אינקה סאפה, שסמכותו הבלתי מוגבלת הפכה לטקס מורכב. הכבוד היה תורשתי.


הזמן את ניתוח המקור שלי מ- EUR 179

שפה

אנשי האינקה קשורים לשפת קווצ'ואה. שפת האליטה נקראה "אינקה סימי" (שפת האצולה), זו של החקלאים והרועים "רונה סימי" (שפת הנבדקים). וריאנט השפה של אצולת האינקה יצא מכלל שימוש בהפגנתם הפוליטית של דובריהם.

שפות הקואצ'ואה המודרניות (עם יותר מ- 8.5 מיליון דוברים) קשורות לקוויצ'ואה הקלאסית, אך אינן שפות בנות.גופן

האינקה השתמשו בפונט הקשר Quipu (Khipu) שרק ביטא מספרים, ואת דפוסי הטוקאפו, שנארגו לטקסטיל ואשר עדיין לא בטוחים אם זה היה פונט. מכיוון שלשידור מדויק של תוכן המידע של צ'יפה היה צריך להסתמך על המילה המדוברת של מתווך החדשות להסברים נוספים.

בירור עמי מוצא נוספים באמצעות iGENEA

יהודים ויקינגים קלטים גרמאנים באסקים האבוריג'ינים ערבים ברבר סינים דאקיאנים אטרוסקנים איבריאנים עמים ילידים של אמריקה אינקה אינאיט עמים עתיקים של איטליה יפנים הכורדים ליגוריאנית מאיה המונגולים עמים האוקיינוס פרסי אנשים רומניים סקיתים סלאבים טיבטים פיניקים הודים קוריאנים בנטוס עמים טורקים סאמי איליארים ונדלים Balts מקדונים הלנים הונים תראקים עמים פינו-אוגריים Indo-Europeans

כך זה עובד: ניתוח שורשים וחקר יוּחסין לפי הדי-אן-איי

לצורך קבלת הדי-אן-איי מספיקה דגימת רוק. לקיחת הדגימה מבוצעת בהליך פשוט ונטול-כאב, שניתן לבצעו בבית. שלחו את הדגימות במעטפה שמצורפת לערכת לקיחת הדגימה.

הזמנת ערכה
הזמנת ערכה:

בטלפון, במייל או באתר

קבלת ערכה
קבלת ערכה:

קבלת הערכה תוך כשבוע מיום ההזמנה

לקיחת דגימות
לקיחת דגימות:

מהבית, בקלות וללא כאבים

שליחת דגימות
שליחת דגימות:

במעטפה המצורפת

תוצאה
תוצאה:

בכתב ובאופן מקוון לאחר כ 6 - 8 שבועות

הזמנת ניתוח שורשים ב-iGENEA

 • iGENEA Basic

  מוזמן ע"י 29% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  179 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Premium

  מוזמן ע"י 55% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  499 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Expert

  מוזמן ע"י 16% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  1299 EUR
  הזמנה