iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת תקבלו תעודת מקור אצילית במסגרת תמונה ומסמכים אחרים בתיקיה אלגנטית.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמנים פרהיסטוריים), האנשים העתיקים (העת העתיקה) ואזור המוצא (ימי הביניים) של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

כל העמים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

עם המוצא יפנים - שושלת ומוצא גאוגרפי

מוצא

על פי מקורות מסוימים, אנשים ישבו את יפן לפני 100,000 שנה, אך לא יאוחר מ- 25,000 לפני הספירה. לפני הספירה כאשר יפן הייתה קשורה ליבשת בתקופת הקרח.
לאחר עידן הקרח, תרבות ג'ומון צמחה ביפן, תרבות ציידים-לקטים שהפכה את קרמיקה של ג'ומון למפורסמת. בשלהי תקופת ג'ומון המאוחרת, התרחש המעבר להתנחלויות בישיבה, אחת חיה על חקלאות.
החל באלף הראשון לפני הספירה אוכלוסיית יאיוי עלתה לצפון קיושו מקוריאה או דרךה. משם הוא התפשט לשפלה בקאנטו. היאיוי היו חקלאי אורז שעסקו בחקלאות שדה רטוב. ככל שהלכו צפונה יותר, כך התפוקות שלהם ירדו, ולקח זמן רב עד שצמחי האורז הסתגלו לתנאי הקור בצפון יפן (גידול האורז על הוקאידו בצפון יפן החל רק בסוף המאה ה -19).


הזמן את ניתוח המקור שלי מ- EUR 179

שושלת

ממצאים ארכיאולוגיים כמו גולגולות, שיניים, תלולי קבורה, אך גם מחקרים גנטיים מראים הבדלים משמעותיים בין ג'ומון ליאיוי או יפנים מודרניים, אך קווי דמיון בין ייאי וקוריאנים, ג'ומון ואינו ותושבי איי ריוקיו. ייאיוי וג'ומון התערבבו. אחוז הגנים של Yayoi פוחת מצפון קיושו לצפון ולדרום והוא הנמוך ביותר בקרב תושבי איי ריוקיו ובין האינו.

על פי תיאוריות נפוצות, האיניו נחשבים צאצאים של קבוצות מתרבות ג'ומון, שנדחקו צפונה על ידי היאיוי והתערבבו שם עם קבוצות אוכלוסיה סיביריות (ה- Niwchen). מחקרים גנטיים תומכים בתזה.

המוצא הגאוגרפי והאתני של העם היפני טרם הובהר במלואו. עלייתם של שבטים מונגוליים ומינורקיים ככל הנראה התרחשה מדרום או בשני נחלים מדרום ואחד מצפון, בתקופת האבן התיכונה. הממצאים הארכיאולוגיים האחרונים מוכיחים חיים פליאוליתיים כבר לפני 20,000 שנה. הג'ומון, שנמצא בערך בשנת 7000 לפני הספירה. לפני הספירה עד המאה השלישית לפני הספירה נחשבים לאוכלוסיית הילידים. כדייגים, ציידים ואספנים, הם חיו חיים עצמאיים שלא הושפעו מהשפעות ביישובים כפריים קטנים, שכנראה נקבעו מאוד על ידי האנימיזם. בערך 250 לפני הספירה תרבות Yayoi החלה להחליף את תרבות Jomon. זה גם הביא גידול אורז בשדה רטוב ליפן מדרום סין וקוריאה באותו זמן. אורח החיים היפני והסדר הממלכתי נוצרו באמצעות מיזוג של עבודות יד מאסיה היבשתית עם מנהגים ילידים קיימים.

בירור עמי מוצא נוספים באמצעות iGENEA

יהודים ויקינגים קלטים גרמאנים באסקים האבוריג'ינים ערבים ברבר סינים דאקיאנים אטרוסקנים איבריאנים עמים ילידים של אמריקה אינקה אינאיט עמים עתיקים של איטליה יפנים הכורדים ליגוריאנית מאיה המונגולים עמים האוקיינוס פרסי אנשים רומניים סקיתים סלאבים טיבטים פיניקים הודים קוריאנים בנטוס עמים טורקים סאמי איליארים ונדלים Balts מקדונים הלנים הונים תראקים עמים פינו-אוגריים Indo-Europeans

כך זה עובד: ניתוח שורשים וחקר יוּחסין לפי הדי-אן-איי

לצורך קבלת הדי-אן-איי מספיקה דגימת רוק. לקיחת הדגימה מבוצעת בהליך פשוט ונטול-כאב, שניתן לבצעו בבית. שלחו את הדגימות במעטפה שמצורפת לערכת לקיחת הדגימה.

הזמנת ערכה
הזמנת ערכה:

בטלפון, במייל או באתר

קבלת ערכה
קבלת ערכה:

קבלת הערכה תוך כשבוע מיום ההזמנה

לקיחת דגימות
לקיחת דגימות:

מהבית, בקלות וללא כאבים

שליחת דגימות
שליחת דגימות:

במעטפה המצורפת

תוצאה
תוצאה:

בכתב ובאופן מקוון לאחר כ 6 - 8 שבועות

הזמנת ניתוח שורשים ב-iGENEA

 • iGENEA Basic

  מוזמן ע"י 29% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  179 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Premium

  מוזמן ע"י 55% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  499 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Expert

  מוזמן ע"י 16% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  1299 EUR
  הזמנה