iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת תקבלו תעודת מקור אצילית במסגרת תמונה ומסמכים אחרים בתיקיה אלגנטית.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמנים פרהיסטוריים), האנשים העתיקים (העת העתיקה) ואזור המוצא (ימי הביניים) של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

כל העמים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

עם המוצא קוריאנים - שושלת ומוצא גאוגרפי

מוצא

ממצאים ארכיאולוגיים מצביעים על כך שקוריאה הושבה לפני 18,000 עד 12,000 שנה. האוכלוסייה הפרימיטיבית בחצי האי הייתה שבטים נוודים מהאזור הסיבירי-מונגולי. מה שנקרא קרמיקה מסרק עם תבנית אדרה (jeulmuntogi) נמצאו בכל אזורי הארץ. הם היו נפוצים גם בסיביר ובאוקה ובוולגה. הם שונים משמעותית מהממצאים הסיניים והיפנים מהתקופה הניאוליתית.
לאחר גלי עלייה נוספים התפתח עם האן הומוגני בתקופה הניאוליתית וברונזה. הממצאים המגלתיים הרבים בקוריאה הם בולטים, הם מהווים 60% מכל המגליות בעולם, וזו הסיבה שנקראת קוריאה גם "ממלכת הדולמן", כלומר קברים מגליים. נמצאו בו תכשיטים מברונזה וירקן.
על פי מצב המחקר הנוכחי, הקוריאנים הגיחו משבט הטונגוס של הימאק.


הזמן את ניתוח המקור שלי מ- EUR 179

היסטוריה

אומרים כי המדינה הקוריאנית העתיקה צ'וסון הוקמה על ידי האב המייסד טנגון בסביבות 2300 לפני הספירה. Chr. השליט ההיסטורי הראשון היה המלך קיה, שסביב 1100 לפני הספירה. לפני הספירה הקים את שושלת קיה בדרום. זה היה 194 לפני הספירה. לפני הספירה נעקרה על ידי שלוש אימפריות האן, ואילו הצפון כמדינה ווסלית נעשה תלוי בסין. במאה ה- 1 לפני הספירה, המסורת הכתובה הקוריאנית החלה עם יצירת שלוש הממלכות סילה, פאצ'ה וקוקוריאו: הקוריאנים אימצו דמויות סיניות תחת השפעות קונפוציאניות ובודהיסטיות. מדינה יחידה קוריאנית קמה בשנת 668 לספירה, באמצעות איחוד הממלכות תחת סילה, ובמאות ה -8 וה -9 פרחה בהשפעה בודהיסטית חזקה מסין. בשנת 935 הקים הגנרל וואנג גון את שושלת וואנג. תרבות חשובה צמחה בתקופת שלטונה. השושלת העניקה למדינה את השם קוריאו שהוסב לימים לקוריאה באירופה. קוריאה חוותה תקופת הזוהר התרבותית השנייה במאה ה -15, תחת המלך סייג'ונג: התפתח הכתב הקוריאני Hangul, מכשירי מדידה מטאורולוגיים ואחרים. במאות שלאחר מכן, המצב הפנימי של קוריאה התאפיין במאבקים פוליטיים בין בתי ספר קונפוציים שונים.

בירור עמי מוצא נוספים באמצעות iGENEA

יהודים ויקינגים קלטים גרמאנים באסקים האבוריג'ינים ערבים ברבר סינים דאקיאנים אטרוסקנים איבריאנים עמים ילידים של אמריקה אינקה אינאיט עמים עתיקים של איטליה יפנים הכורדים ליגוריאנית מאיה המונגולים עמים האוקיינוס פרסי אנשים רומניים סקיתים סלאבים טיבטים פיניקים הודים קוריאנים בנטוס עמים טורקים סאמי איליארים ונדלים Balts מקדונים הלנים הונים תראקים עמים פינו-אוגריים Indo-Europeans

כך זה עובד: ניתוח שורשים וחקר יוּחסין לפי הדי-אן-איי

לצורך קבלת הדי-אן-איי מספיקה דגימת רוק. לקיחת הדגימה מבוצעת בהליך פשוט ונטול-כאב, שניתן לבצעו בבית. שלחו את הדגימות במעטפה שמצורפת לערכת לקיחת הדגימה.

הזמנת ערכה
הזמנת ערכה:

בטלפון, במייל או באתר

קבלת ערכה
קבלת ערכה:

קבלת הערכה תוך כשבוע מיום ההזמנה

לקיחת דגימות
לקיחת דגימות:

מהבית, בקלות וללא כאבים

שליחת דגימות
שליחת דגימות:

במעטפה המצורפת

תוצאה
תוצאה:

בכתב ובאופן מקוון לאחר כ 6 - 8 שבועות

הזמנת ניתוח שורשים ב-iGENEA

 • iGENEA Basic

  מוזמן ע"י 29% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  179 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Premium

  מוזמן ע"י 55% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  499 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Expert

  מוזמן ע"י 16% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  1299 EUR
  הזמנה