iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת תקבלו תעודת מקור אצילית במסגרת תמונה ומסמכים אחרים בתיקיה אלגנטית.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמנים פרהיסטוריים), האנשים העתיקים (העת העתיקה) ואזור המוצא (ימי הביניים) של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

כל העמים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

עם המוצא פרסי - שושלת ומוצא גאוגרפי

היסטוריה

לראשונה הוטפסו הפרסים על ידי האשורים להפגין בשנת 843 לפני הספירה. לפני הספירה מציין את המקום בו חדרו לחלק הצפון-מזרחי של אשור. הפרסים, שקראו לעצמם ארטאיוי, היו צאצאיהם הישירים של האראטי, עם ארי ממזרח איראן העתיקה (ככל הנראה אזור סיסטן, באזור הגבול של מדינות אפגניסטן ואיראן של ימינו). בערך. 1000 לפני הספירה האראטי עלה לפרס (מכאן השם המודרני הפרסי). לאחר שהתיישבו, הם כבשו את אימפריה של עילם ופיזרו את האימפריה התקשורתית בסביבות 550 לפני הספירה. Chr. האימפריה הפרסית התפתחה לאחת התרבויות החשובות במזרח הקרוב ועיצבה את ההיסטוריה של האנושות. לאחר התבוסה שלהם נגד המקדונים תחת אלכסנדר הגדול, הם התייצבו, אך שמרו על השפעתם התרבותית הגדולה במשך מאות שנים.
הפרסים מדברים בשפה הודו-אירופית ויורדים ממגדלי בקר נוודים שחיו בין 2000 ל 1000 לפני הספירה. בכמה גלים עלו מאירואסיה לדרום מערב אסיה. פרס העתיקה הייתה בית לשבטים רבים ושונים, אך כבר במאה ה -6 לפני הספירה קבוצות אלה אוחדו תחת האימפריה הפרסית ודרך הדת הזורואסטרית. רק במאה ה- 7 לספירה הפלישה לערבים הפיצו את האיסלאם באזור, שהחליף את הדת הישנה.


הזמן את ניתוח המקור שלי מ- EUR 179

תרבות

למרות פלישות זרות רבות שהמדינה חוותה מאז, הפרסים שמרו על תרבות, שפה וזהות קבוצתית משלהם. המוזרות שלהם מתחזקת בחלקה על ידי אמונותיהם הדתיות: הם הקבוצה הגדולה בעולם של מוסלמים שיעים, בניגוד למוסלמים הסונים השולטים בשאר המזרח התיכון. מיעוט של הפרסים עדיין נוהג בפרסיזם המתוארך לזראתוסטרא, וישנן גם קהילות קטנות של יהודים יהודים ונוצרים וחסידי בהא. בני כל הדתות חוגגים את ראש השנה הפרסי.

כיום הפרסים מהווים את מרבית האוכלוסייה באיראן (51%), אך הם גם רבים באפגניסטן (25-30%), טג'יקיסטן, איחוד האמירויות ובחריין. מאז המהפכה האיראנית בשנת 1979, עלו הרבה פרסים למערב אירופה וצפון אמריקה. מספרם של הפרסים האתניים (כולל הטג'יקים) ברחבי העולם הוא למעלה מ- 60 מיליון. עם זאת, הפרסים של ימינו אינם זהים לעם הפרסי הקדום. כך שלא ניתן למזער את ההיסטוריה של הפרסים להיסטוריה של עם יחיד.

בתקופת האיסלאמיזציה של פרס, מספר לא מבוטל של פרס ברחו למרכז אסיה, סין ולתת היבשת ההודית, שם הם עדיין קיימים כקבוצה אתנית נפרדת (פרסי) ושם נשמרו טוב יותר הדת, המנהגים והשפה המסורתיים מאשר בעולם האמיתי אזור ליבה שמאוסלאם כמעט לחלוטין כיום.

בירור עמי מוצא נוספים באמצעות iGENEA

יהודים ויקינגים קלטים גרמאנים באסקים האבוריג'ינים ערבים ברבר סינים דאקיאנים אטרוסקנים איבריאנים עמים ילידים של אמריקה אינקה אינאיט עמים עתיקים של איטליה יפנים הכורדים ליגוריאנית מאיה המונגולים עמים האוקיינוס פרסי אנשים רומניים סקיתים סלאבים טיבטים פיניקים הודים קוריאנים בנטוס עמים טורקים סאמי איליארים ונדלים Balts מקדונים הלנים הונים תראקים עמים פינו-אוגריים Indo-Europeans

כך זה עובד: ניתוח שורשים וחקר יוּחסין לפי הדי-אן-איי

לצורך קבלת הדי-אן-איי מספיקה דגימת רוק. לקיחת הדגימה מבוצעת בהליך פשוט ונטול-כאב, שניתן לבצעו בבית. שלחו את הדגימות במעטפה שמצורפת לערכת לקיחת הדגימה.

הזמנת ערכה
הזמנת ערכה:

בטלפון, במייל או באתר

קבלת ערכה
קבלת ערכה:

קבלת הערכה תוך כשבוע מיום ההזמנה

לקיחת דגימות
לקיחת דגימות:

מהבית, בקלות וללא כאבים

שליחת דגימות
שליחת דגימות:

במעטפה המצורפת

תוצאה
תוצאה:

בכתב ובאופן מקוון לאחר כ 6 - 8 שבועות

הזמנת ניתוח שורשים ב-iGENEA

 • iGENEA Basic

  מוזמן ע"י 29% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  179 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Premium

  מוזמן ע"י 55% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  499 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Expert

  מוזמן ע"י 16% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  1299 EUR
  הזמנה