iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת תקבלו תעודת מקור אצילית במסגרת תמונה ומסמכים אחרים בתיקיה אלגנטית.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמנים פרהיסטוריים), האנשים העתיקים (העת העתיקה) ואזור המוצא (ימי הביניים) של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

כל העמים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

עם המוצא אנשים רומניים - שושלת ומוצא גאוגרפי

מוצא

הרומאים ידועים במספר שמות: "צוענית" (גרמנית), "גיטנס" (צרפתית), "צ'ציגני" (הונגרית) ו "צוענית" (אנגלית). מוצא מצרי מיוחס להם בטעות. למעשה, הרומאים מגיעים מצפון מערב הודו. הם מדברים רומני, שפה הודית שממנה נגזרת המילה "רומא". זה אומר משהו כמו "אנושי" או "אנשים". תיאוריה מסבירה את גירוש הקבוצה מהודו במאה ה -11 עם גיוסם כחיילים למלחמה בפולשים אסלאמיים, אותם הם רדפו במשך מאות שנים לאימפריה הביזנטית וכל הדרך לדרום-מזרח אירופה.


הזמן את ניתוח המקור שלי מ- EUR 179

תרבות

במשך זמן רב חיו הרומאים בשולי החברה, בין השאר בכדי להימנע מאפליה או בגלל שהם ניהלו חיים משוטטים. במשך מאות שנים המשפחות טיילו ברחבי הארץ בעגלות מצוירות בסוסים וניהלו עסקים שתואמים את סוג הנוודות שלהם. הם היו סוחרי סוסים, רוכלים, טינקים, מוזיקאים, מגידי עתידות ומבצעי שטח.

הרומאים אימצו ערכים שונים לאורך זמן, לרוב בהתאם למסורת המקומית השוררת. אך למרות שהם עוקבים אחר טקסים רבים בדתם, הם מוסיפים מדי פעם את שלהם. לדוגמה, חברי הכנסייה הרומית הקתולית מתכנסים מדי מאי בדלתא רון הצרפתית בכבוד לשרה השחורה, קדושה הפטרונית שלהם, אם כי היא אינה מוכרת על ידי הכנסייה.היסטוריה אחרונה

כיום רומא היא מיעוט בכל מדינה באירופה ומספרם מוערך בין שמונה עד שתים עשרה מיליון ברחבי העולם. מספרים מדויקים אינם ידועים. ההיסטוריה הארוכה שלהם של אפליה גרמה לרומאים רבים לסרב לחשוף את מקורם גם בימינו. יותר מחצי מיליון רומאים נהרגו על ידי הנאצים במהלך מלחמת העולם השנייה. המשטרים הקומוניסטים דיכאו גם את תרבות רומא.

בעוד שיעורי הילודה של קבוצות אתניות אחרות באירופה יורדות, אלה של הרומאים הולכים וגדלים. חלק מהדמוגרפים מניחים שעד שנת 2060 יהיו יותר רומא בסלובקיה מאשר סלובקים.

בירור עמי מוצא נוספים באמצעות iGENEA

יהודים ויקינגים קלטים גרמאנים באסקים האבוריג'ינים ערבים ברבר סינים דאקיאנים אטרוסקנים איבריאנים עמים ילידים של אמריקה אינקה אינאיט עמים עתיקים של איטליה יפנים הכורדים ליגוריאנית מאיה המונגולים עמים האוקיינוס פרסי אנשים רומניים סקיתים סלאבים טיבטים פיניקים הודים קוריאנים בנטוס עמים טורקים סאמי איליארים ונדלים Balts מקדונים הלנים הונים תראקים עמים פינו-אוגריים Indo-Europeans

כך זה עובד: ניתוח שורשים וחקר יוּחסין לפי הדי-אן-איי

לצורך קבלת הדי-אן-איי מספיקה דגימת רוק. לקיחת הדגימה מבוצעת בהליך פשוט ונטול-כאב, שניתן לבצעו בבית. שלחו את הדגימות במעטפה שמצורפת לערכת לקיחת הדגימה.

הזמנת ערכה
הזמנת ערכה:

בטלפון, במייל או באתר

קבלת ערכה
קבלת ערכה:

קבלת הערכה תוך כשבוע מיום ההזמנה

לקיחת דגימות
לקיחת דגימות:

מהבית, בקלות וללא כאבים

שליחת דגימות
שליחת דגימות:

במעטפה המצורפת

תוצאה
תוצאה:

בכתב ובאופן מקוון לאחר כ 6 - 8 שבועות

הזמנת ניתוח שורשים ב-iGENEA

 • iGENEA Basic

  מוזמן ע"י 29% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  179 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Premium

  מוזמן ע"י 55% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  499 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Expert

  מוזמן ע"י 16% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  1299 EUR
  הזמנה