iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת תקבלו תעודת מקור אצילית במסגרת תמונה ומסמכים אחרים בתיקיה אלגנטית.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמנים פרהיסטוריים), האנשים העתיקים (העת העתיקה) ואזור המוצא (ימי הביניים) של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

כל העמים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

עם המוצא סקיתים - שושלת ומוצא גאוגרפי

היסטוריה

הם מתארים את עצמם כסוקולוטן: מדובר בעם ממוצא איראני, במקור עם נוודים של המדרגה הרוסית הדרומית. הסקיתים התמקמו במחצית הראשונה של האלף הראשון לפני הספירה. לפני הספירה באזור הים השחור, שם הם באו במגע עם התרבות היוונית. השם Skythe היה כבר במאה הרביעית לפני הספירה. לפני הספירה לאנשי אנשי ערבה מדרום סיביר. במאות הרביעית והשלישית לפני הספירה הסקיתים, שנהגו לחיות כנוודים, פעלו גם הם בחקלאות והיו להם מגורים וביצורים קבועים. המעמד המוביל התיישב בטירה בבתים בנויים, ואילו בעלי המלאכה המתמחים התגוררו בבקתות בבילי החיצונית.
הסקיתים חדרו לאגן הדנובה התחתונה, לחצי האי הבלקן, לארץ הקרפטים והונגריה, פולין ואזור לוסטיה התחתונה. לקראת סוף המאה הרביעית לפני הספירה הסקיתים הועברו על ידי הסרמטים משטחים שממערב לדנובה ועל ידי פיליפ השני ממקדוניה מעבר לדנובה; במאה השלישית לפני הספירה גם הסקיתים בדרום רוסיה היו תחת שליטת הסרמטים.


הזמן את ניתוח המקור שלי מ- EUR 179

תרבות

הסקיתים לבשו חצאיות ומכנסיים מעוטרים בחגורת עור, נעלי עור רכות וכובע על ראשם. הם גרו בעגלות או באוהלים. היו להם עדרי סוסים, בקר וכבשים. כלי הנשק העיקריים היו קשת המדרגות וחרב קצרה דמוי פגיון. כוחם ועושרם של הסקיתים באים לידי ביטוי בעיצובם המרהיב ובציוד העשיר של הבניינים ובאובייקטים לשימוש יומיומי המעוטרים בתכשיטים.

האמנות הסקיתית התפתחה מאמנות הצייד הצפון-אירו-אסיאית, במפגש עם האמנות האיראנית והיוונית משנת 600 עד 300 לפני הספירה. האומנות והמלאכה בערים היווניות בחוף הצפוני של פונטוס גרמו לאמנות הסקיתית לפרוח. המוטיב העיקרי הוא החיה, המעטרת כלי נשק, בגדים מסורתיים, רתמות סוסים וציוד מכל הסוגים באופן פרטני או בקבוצות הלחימה בבעלי חיים בייצוג טבעי או סטייליזם קיצוני. לאחר שהסרמטים החליפו את השלטון הסקיאטי, האמנות הסקיתית הוסבה לקישוטים צבעוניים.

בירור עמי מוצא נוספים באמצעות iGENEA

יהודים ויקינגים קלטים גרמאנים באסקים האבוריג'ינים ערבים ברבר סינים דאקיאנים אטרוסקנים איבריאנים עמים ילידים של אמריקה אינקה אינאיט עמים עתיקים של איטליה יפנים הכורדים ליגוריאנית מאיה המונגולים עמים האוקיינוס פרסי אנשים רומניים סקיתים סלאבים טיבטים פיניקים הודים קוריאנים בנטוס עמים טורקים סאמי איליארים ונדלים Balts מקדונים הלנים הונים תראקים עמים פינו-אוגריים Indo-Europeans

כך זה עובד: ניתוח שורשים וחקר יוּחסין לפי הדי-אן-איי

לצורך קבלת הדי-אן-איי מספיקה דגימת רוק. לקיחת הדגימה מבוצעת בהליך פשוט ונטול-כאב, שניתן לבצעו בבית. שלחו את הדגימות במעטפה שמצורפת לערכת לקיחת הדגימה.

הזמנת ערכה
הזמנת ערכה:

בטלפון, במייל או באתר

קבלת ערכה
קבלת ערכה:

קבלת הערכה תוך כשבוע מיום ההזמנה

לקיחת דגימות
לקיחת דגימות:

מהבית, בקלות וללא כאבים

שליחת דגימות
שליחת דגימות:

במעטפה המצורפת

תוצאה
תוצאה:

בכתב ובאופן מקוון לאחר כ 6 - 8 שבועות

הזמנת ניתוח שורשים ב-iGENEA

 • iGENEA Basic

  מוזמן ע"י 29% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  179 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Premium

  מוזמן ע"י 55% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  499 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Expert

  מוזמן ע"י 16% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  1299 EUR
  הזמנה