iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת, תקבל תעודת מקור מהודרת ומסמכים אחרים בתיקיה מהודרת.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמנים פרהיסטוריים), האנשים העתיקים (העת העתיקה) ואזור המוצא (ימי הביניים) של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

כל העמים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com WhatsApp

יש לך שאלות? איך נוכל לעזור לך?

לשאלות ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 0526667226 או באמצעות דואר אלקטרוני . להלן השאלות הנפוצות ביותר

arrow_downward

האם אוכל לראות דוגמאות?

כן. ראו דוגמאות של אנשים אשר עברו בדיקה גנאלוגית של DNA.

arrow_downward

אני גנאלוג וכבר אספתי חומר רב. מה בדיקה כזו יכולה לתת לי בנוסף?

גם גנאלוגים מנוסים יכולים להפיק תועלת מבדיקה גנאלוגית של DNA. מסמכים המשמשים למחקר אילן היוחסין לא תמיד הונפקו בצורה נכונה ומלאה. מלחמות, מהומות או אסונות טבע גרמו לאינספור מקרים בהם רשומות כאלה אינן קיימות יותר. בתקופות קודמות עדיין לא נוצרו מסמכים כאלה והיה עד כה בלתי אפשרי לשחזר יחסי משפחה עד לתקופה זו. בדיוק כאן בדיקה גנאלוגית של DNA יכולה לעזור: על ידי השוואה בין אנשים שונים ניתן לבדוק את הקשר ביניהם. כך ניתן למזג ענפים שונים של אילן היוחסין, לאשר או להפריך השערות ואגדות המשפחה ולהתקדם במחקר במאות שנים בהם לא קיים תיעוד בכתב.

arrow_downward

איך נראית התוצאה?

תוצאות הבדיקה יישלחו בכתב ובאופן מקוון. הנה תוצאה לדוגמא.

arrow_downward

האם צריך דגימה להשוואה?

לא. דגימת הרוק הייחודית שלך מספיקה לבדיקה גנאלוגית של DNA. על ידי השוואה בין פרופיל ה- DNA שלך לכל הפרופילים של האנשים הנמצאים במאגר המידע, ניתן לגלות קרבה משפחתית.

arrow_downward

כיצד אוכל להזמין ערכה עבור מישהו אחר?

כדי להזמין ולשלם עבור מישהו אחר, יש להזין את כתובתו בעת ההזמנה ואנו נשלך את הערכה ישירות אליו. ניתן גם להזמין בטלפון או במייל.

arrow_downward

לכמה זמן תהיה לי גישה למאגר המידע?

הגישה למאגר המידע היא ללא הגבלה ויהיה ניתן לחפש קרובי משפחה לאורך כל החיים. כל התאמה חדשה תתווסף לרשימתך. צאצאיך יוכלו גם ליהנות מגישה זו ולהמשיך להשלים את אילן היוחסין שלכם. הגישה המקוונת שלך לעולם לא תימחק אלא אם תבקש זאת.

arrow_downward

כיצד אוכל כאישה לבדוק את הקו הזכרי שלי?

עם בדיקת ה DNA-Explorer תוכלי לגלות את כל השורשים שלך מצד אמא ומצד אבא. גם נשים וגם גברים יכולים לבצע בדיקה זו. רק לצורך בדיקת הקו הזכרי הטהור אנו זקוקים לדגימות של גבר, לדוגמא, האב, אח, דוד או בן דוד. אם אין לך קרוב משפחה זכרי, אנו ממליצים על בדיקת הבייסיק שלנו. אם יש לך קרוב משפחה שמוכן לתת דגימות, אנו ממליצים על בדיקת ה- iGENEA Premium שלנו.

arrow_downward

מתי אני מקבל את ערכת הבדיקה אם אני מזמין היום?

ערכת הבדיקה תשלח באותו יום של ההזמנה, לכל המאוחר ביום למחרת ותגיעה לישראל תוך כשבוע ימים.

arrow_downward

אילו אפשרויות תשלום יש לי?

חשבונית, מאסטרקארד, ויזה, פייפאל

arrow_downward

כמה זמן אני צריך לחכות לתוצאה?

נדרשים כשישה עד שמונה שבועות ממועד קבלת הדגימות עד שהתוצאות הראשונות יהיו זמינות. בהתאם לבדיקה, אלו יהיו התוצאות הסופיות או יבוצעו ניתוחים נוספים.

arrow_downward

איך אוכל לגלות אם אני אציל או קשור לאדם מפורסם?

עם בדיקת ה- iGENEA Premium תקבל פרופיל Y-DNA או mtDNA, שניתן להשוות לפרופילים של אנשים מפורסמים רבים. אם ברצונך להשוות את עצמך לאדם ספציפי, יש ליצור איתנו קשר לפני ביצוע הזמנה.

arrow_downward

האם לקיחת הדגימות קשה?

לא. דגימת רוק פשוטה מספיקה כדי להשיג די-אן-איי. לקיחת הדגימות היא פשוטה, ללא כאב וניתן לבצעה בבית. הערכה כוללת הנחיות מפורטות.

arrow_downward

האם ניתן להסיר את פרופיל ה- DNA שלי מהמאגר בכל עת?

כן. שלח לנו דוא"ל או התקשר אלינו אם ברצונך למחוק את הפרופיל שלך. הנתונים יוסרו באופן מיידי ובאופן בלתי הפיך.

arrow_downward

כמה רחוק מגיעה בדיקה גנאלוגית של DNA?

בדיקת הבייסיק חוזרת לכ -2,000 שנה. הבדיקות פרימיום ואקספרט חוזרים לכ- 100,000 שנה.

arrow_downward

מה ההבדל בין שלושת הבדיקות?

בעזרת הבייסיק ניתן לגלות את המוצא באחוזים, למצוא קרובי משפחה ולקבל תוצאה בכתב. בדיקת הפרימיום מכילה את בדיקת הבייסיק ובנוסף מרא את הקבוצה המשותפת, עם המוצא בעת העתיקה ואת אזור המוצא בקו הנקבי או הזכרי הטהור. בקו הטהור ניתן למצוא קרובי משפחה נוספים. בדיקת האקספרט מכילה את הבייסיק, את הקו הנקבי והקו הזכרי הטהור. שני הקווים מוצאים קרובי משפחה נוספים. בדיקת האקספרט שלנו היא בדיקת הDNA המקיפה ביותר בעולם.

arrow_downward

מה קורה עם הנתונים שלי?

כל תהליכי העבודה שלנו כפופים לתקנות נוקשות. האיכות, האמינות וההגנה על הנתונים האישיים שלך הם בראש סדר העדיפויות שלנו. לכן אנו מעבדים ומאחסנים את הנתונים שלך בקפדנות בהתאם לדרישות חוק הגנת המידע השוויצרי (DSG). ניתן לבקש מידע על הנתונים שקיבלנו ממך בכל עת. אתה מחליט אם וכמה זמן אנו שומרים את הנתונים עבורך.

arrow_downward

איבדתי את הסיסמא שלי.

יש ללחוץ על קישור ולהזן את כתובת הדואר האלקטרוני, את מספר המעבדה ולבקש לקבל את הסיסמה. הסיסמה תישלח בדואר אלקטרוני.

arrow_downward

האם יש עלויות נוספות?

המחירים לבדיקות שלנו כוללים את כל העלויות למשלוח ערכת הדגימה אליכם, הניתוח וגיבוש חוות דעת המומחים, שירות לקוחות בלתי מוגבל וגישה למעגר המידע והתוצאה, הן באופן מקוון והן בכתב. יש רק לבייל את המעטפה עבור משלוח הדגימות אלינו, כך שתוכלו לבחור בסוג המשלוח.

arrow_downward

כיצד אוכל להזמין מבחן במתנה?

אם ברצונך להזמין שובר עבור בדיקה, ניתן להזין את כתובתך בעת ההזמנה ובסיום תהליך ההזמנה לבחור לקבל שובר. לא תישלח ערכת דגימה, אלא קישור להורדת השובר. כך שתוכלו למסור את השובר באופן מקוון או להדפיס אותו. אם ברצונך למסור את ערכת הדגימה, ניתן לציין את הכתובת שלך או של מי שצריך לקבל את המתנה.

arrow_downward

לאילו מדינות iGENEA מספק?

אנו שולחים את ערכות הבדיקה שלנו לכל המדינות ברחבי העולם.

arrow_downward

כיצד אוכל למצוא קרובי משפחה עם בדיקת iGENEA?

בכל ניתוח אנו משווים את הפרופיל הגנטי שלך עם כל שאר האנשים שכבר ביצעו בדיקה. אם יש התאמה, נוכל לזהות את רמת הקרבה ביניכם. הקרובים הגנטיים יופיעו ברשימה בתוצאה המקוונת שלך. ניתן ליצור קשר עם קרובי משפחה גנטיים באמצעות התוצאה המקוונת.