iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת תקבלו תעודת מקור אצילית במסגרת תמונה ומסמכים אחרים בתיקיה אלגנטית.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמן פרהיסטורי), האנשים העתיקים (העת העתיקה) כמו גם אזור המוצא (גיל העמידה) של הקו האבהי ו / או הקו האימהי.

כל השבטים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com WhatsApp

יש לך שאלות? איך נוכל לעזור לך?

אם יש לך שאלות, אל תהסס ליצור איתנו קשר בטלפון בטלפון +41 (0) 43 817 13 92 או באמצעות דואר אלקטרוני . להלן השאלות הנפוצות ביותר (שאלות נפוצות):

arrow_downward האם אוכל לראות דוגמאות?

כן. ראו דוגמאות לאנשים שעברו בדיקת גנאלוגיה של DNA.

arrow_downward איך נראית התוצאה?

אתה תקבל את התוצאות שלך בכתב וכתוצאה מקוונת. הנה דוגמא לתוצאה.

arrow_downward אני גנאולוגיה וכבר אספתי המון חומר. מה עוד מביא לי מבחן כזה?

גנאלוגים מנוסים יכולים להפיק תועלת גם מבדיקת גנאלוגיה של DNA. לא תמיד הוצגו ללא דופי ספרי כנסיות ומסמכים אחרים הדרושים למחקר אילן יוחסין. מלחמות, מהומות או אסונות טבע גרמו לאינספור מקרים כי רשומות כאלה אינן קיימות עוד. בתקופות קודמות עדיין לא נוצרו מסמכים כאלה והיה עד כה בלתי אפשרי להתחקות אחר יחסי משפחה עד לתקופה זו. זה בדיוק המקום בו בדיקת גנאלוגיה של DNA יכולה לעזור: על ידי השוואה בין אנשים שונים אתה יכול לבדוק את הקשר שלהם. כך שתוכלו למזג ענפים שונים של אילן היוחסין שלכם, להעלות השערה או להפריך חשדות ואגדות משפחתיות ולחדור למחקר שלכם במאות שנים שלא הועברו אליהם רשומות בכתב.

arrow_downward האם אני צריך מדגם השוואה?

מס דגימת הרוק החד-פעמית שלך תספיק לבדיקת גנאולוגיה ב- DNA. על ידי השוואה בין פרופיל ה- DNA שלך לבין הפרופילים של כל אחד אחר במאגר המידע שלנו, תוכל לגלות עם מי יש לך אבות משותפים.

arrow_downward כיצד אוכל להזמין ערכה למישהו אחר?

אם ברצונך להזמין ולשלם עבור ערכת בדיקה עבור מישהו ברשת, אנא ספק את כתובת האדם האחר בשדה התגובות אם אנו נשלח את ערכת הבדיקה ישירות לאותו אדם. אתה יכול גם לבצע את ההזמנה בטלפון או בדואר אלקטרוני.

arrow_downward כיצד אוכל לבדוק את הקו האבהי שלי כאישה?

בעזרת סייר ה- DNA שלנו תוכלו ללמוד הכל על מקור הצד האימהי והאבהי. ניתן לבצע בדיקה זו על ידי נשים וגברים. רק לצורך בדיקת הקו הגברי הטהור אנו זקוקים לדגימות של גבר, זה יכול להיות, למשל, האב, אח, דוד או בן דוד. אם אין לך קרוב משפחה, אנו ממליצים על בדיקת iGENEA הבסיסית שלנו. אם יש לך קרוב משפחה כזה שמוכן לתת דגימות, אנו ממליצים על מבחן ה- iGENEA Premium שלנו.

arrow_downward כמה זמן יש לי גישה למסד הנתונים?

יש לך חיים שלמים את ההזדמנות לחפש קרובי משפחה אחרים. כל בדיקה חדשה נבדקת על פי התאמות עם הפרופיל שלך, כך ש"בני דודיך הגנטיים "יהפכו רבים יותר. הצאצאים שלך יכולים גם ליהנות מגישה זו ולהשלים את אילן היוחסין שלהם. הגישה המקוונת שלך לעולם לא תימחק אלא אם תרצה בכך.

arrow_downward מתי אני מקבל את ערכת הבדיקה אם אני מזמין היום?

זה יישלח באותו יום, אך לא יאוחר מהיום שלאחר מכן. הדיוור בתוך אירופה אורך יומיים עד ארבעה ימים.

arrow_downward אילו אפשרויות תשלום יש לי?

חשבונית, מאסטרקארד, ויזה, פייפאל

arrow_downward איך אוכל לגלות אם אני אציל או קשור לאדם מפורסם?

עם מבחן iGENEA Premium תקבל פרופיל Y-DNA או mtDNA, שניתן להשוות לפרופילים של אישים מפורסמים רבים. אם אתה רוצה להשוות את עצמך לאדם ספציפי, אתה יכול גם ליצור איתנו קשר לפני שאתה מבצע הזמנה.

arrow_downward כמה זמן אני צריך לחכות לתוצאה?

לאחר שקיבלנו את הדגימות, בדרך כלל לוקח 6-8 שבועות עד שהתוצאות הראשונות יהיו זמינות. בהתאם למבחן, התוצאה כבר הושלמה או יבוצעו בדיקות נוספות.

arrow_downward האם הדגימה קשה?

מס די במדגם רוק כדי להשיג את ה- DNA שלך. נטילת הדגימה קלה ונטולת כאבים וניתנת לביצוע בבית. ערכת הדגימה מכילה הוראות מפורטות.

arrow_downward האם ניתן להסיר את פרופיל ה- DNA שלי מהמאגר בכל עת?

כן. שלח לנו דוא"ל או התקשר אלינו אם ברצונך למחוק את הפרופיל שלך. הנתונים יוסרו באופן מיידי ובאופן בלתי הפיך.

arrow_downward כמה רחוק עובר בדיקת גנאלוגיה של DNA?

המבחן הבסיסי חוזר לכ -2,000 שנה. מבחני פרימיום ומומחים חוזרים לכ- 100,000 שנה.

arrow_downward מה ההבדל בין שלושת המבחנים?

בעזרת מבחן iGENEA Basic אתה יכול לגלות את מקור האחוז שלך, למצוא קרובי משפחה ולקבל תוצאה בכתב עם אישור על התוצאה שלך. מבחן הפרימיום מכיל את מבחן הבסיס ובנוסף נקבעים Haplogroup, עם המוצא ואזור המוצא עבור הקו האבהי גרידא או אימהית בלבד. ניתן למצוא קרובי משפחה נוספים בשורה הרצויה. מבחן המומחים כולל את המבחן הבסיסי ובנוסף מכיל את קבוצת ההפלוג, האורבולק ואזור המוצא עבור הקו האבהי והאימהית גרידא. ניתן למצוא קרובי משפחה נוספים בשני השורות. מבחן המומחים שלנו הוא מבחן ה- DNA הגנאלוגי המקיף ביותר בעולם.

arrow_downward מה קורה לנתונים שלי?

כל תהליכי העבודה שלנו כפופים לתקנות נוקשות. האיכות, האמינות וההגנה על הנתונים האישיים שלך הם בראש סדר העדיפויות שלנו. לכן אנו מעבדים ומאחסנים את הנתונים שלך בקפדנות בהתאם לדרישות חוק הגנת המידע השוויצרי (DSG). אתה תמיד יכול להודיע לנו על הנתונים שקיבלנו ממך. אתה מחליט אם וכמה זמן אנו שומרים את הנתונים עבורך.

arrow_downward איבדתי את הסיסמא שלי.

לחץ על קישור והזן את כתובת הדואר האלקטרוני שלך ואת מספר המעבדה שלך. ואז לחץ על "שלח". הסיסמה שלך תישלח אליך בדואר אלקטרוני.

arrow_downward האם יש עלויות נוספות?

המחירים לבדיקות שלנו כוללים את כל העלויות למשלוח ערכת הדגימה, ניתוח המעבדה, פרשנות התוצאה, שירות לקוחות בלתי מוגבל וגישה למסד הנתונים והתוצאה, הן באופן מקוון והן בכתב. רק עלויות המשלוח עבור החזרת הדגימות אלינו עליכם לשלם תוספת, כך שתוכלו לבחור כיצד תגישו את הדגימות.

arrow_downward כיצד אוכל להזמין מבחן במתנה?

אם ברצונך להזמין את הבדיקה כשובר, אתה יכול להזין כתובת משלך בעת ההזמנה ובסיום תהליך ההזמנה תוכל לבחור לקבל שובר. לא תישלח ערכת דגימה, תקבל קישור להורדה. כך שתוכלו למסור את השובר באופן מקוון או להדפיס אותו בעצמכם. אם אתה רוצה למסור את ערכת הדגימה, אתה יכול לציין את הכתובת שלך או של מי שצריך לקבל את המתנה. אנא הזן את הכתובת שלך ככתובת חיוב בשדה התגובה בעת הזמנת או תשלום את המבחן ישירות באמצעות כרטיס אשראי או PayPal.

arrow_downward לאילו מדינות מסירה iGENEA?

אנו שולחים את ערכות הבדיקה שלנו לכל המדינות ברחבי העולם.

arrow_downward כיצד אוכל למצוא קרובי משפחה עם בדיקת iGENEA?

בכל ניתוח אנו משווים את הפרופיל הגנטי שלך עם כל האנשים האחרים שכבר ביצעו בדיקה. אם יש התאמה, נוכל לראות כמה אתה קרוב למשהו הדומה. תראה את הקרובים הגנטיים שנמצאים ברשימה בתוצאה המקוונת שלך. ניתן ליצור קשר עם קרובי משפחה גנטיים באמצעות התוצאה המקוונת.