iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת תקבלו תעודת מקור אצילית במסגרת תמונה ומסמכים אחרים בתיקיה אלגנטית.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמנים פרהיסטוריים), האנשים העתיקים (העת העתיקה) ואזור המוצא (ימי הביניים) של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

כל העמים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

iGENEA שיטת ניתוח

שיטת ניתוח

נלקחת ספוגית רירית; הספוגית מונחת בתמיסת חיץ כך שהדגימה לא תתקלקל.

עם הגעת ורישום הדגימות ב- FamilyTreeDNA ביוסטון (ארה"ב), הדגימות וכל מידע נוסף חשוב יישלחו למעבדה (מרכז המחקר גנומיק) לצורך עיבודם.

בכדי להיות מסוגלים לחלץ את ה- DNA מדגימת הספוגית, לכל דגימה מתווסף אנזים (חלבוניאז K) לפיצוץ התאים ומשחרר את ה- DNA בתמיסה. דגימות משפטיות כגון חותמות קרועות או שיניים מטופלות בצורה דומה. חלק מהחותם מונח בתמיסת חלבון חיץ. כל הדגימות מודגרות לילה (מחוממות ל 56 מעלות צלזיוס) ומנערות כדי להקל על התאים להתפרק.

הברקוד של צלחת אחסון חדשה ל- DNA נסרק ומכניס אותו לרובוט הצנרת. דגימות הלקוח הבודדות נסרקות גם הן. הרובוט תמיד מעביר 8 דגימות בו זמנית לצלחת אחת עבור עד 96 דגימות לחילוץ. צלחת זו כבר מכילה פיתרון המכיל חרוזים מגנטיים זעירים. תמיסת מגנט ה- DNA מעורבבת היטב בכדי למשוך את ה- DNA הטעון לשלילה מהחרוזים המגנטיים הטעונים באופן חיובי.

הפלטה מונחת על מעמד מגנט ופתרון החיץ נסוג בזהירות. החרוזים המגנטיים עם ה- DNA נשטפים ולבסוף מועבר "מאגר אחסון DNA" לכל אחת מ 96 הבארות. הפלטה מונחת על גוש חימום ומחוממת ל 65 מעלות צלזיוס. ה- DNA מתנתק מהחרוזים המגנטיים ועובר למאגר האחסון.

פלטת המיסב עם 96 כלי אחסון נפרדים (צינורות יחידים עם מכסים כחולים) נפתחת. החוצץ, שמכיל כעת את ה- DNA, מועבר לצינורות האישיים לאחסון. הצינורות סגורים שוב.

הצלחת כולה נסרקת. לכל צינור בודד יש ברקוד משלו בתחתית. כל מספר מדגם מוקצה באופן ייחודי לברקוד ונשמר בבסיס הנתונים של REMP. הפלטה המכילה את דגימות ה- DNA מאוחסנת -20 מעלות צלזיוס במערכת המקפיא.

הדגימות לניתוח "מוזמנות" ממסד הנתונים של REMP. צינורות נפרדים מלוחות הנושאים נקבים ל"צלחת מסירה ". הברקודים של הצינורות הבודדים נסרקים שוב לבדיקה ותערובת מוכנה של כימיקלים וצבעים לניתוח DNA (תערובת פריימר) מוצגת בצלחת PCR בעלת 96 בארות מהרובוט הצנרת. תמיסת ה- DNA שהופשר מועברת מעט מאוד לתערובת ה- PCR והצלחת אטומה בנייר כסף. הפלטה מונחת במכשיר PCR והתחילה את התוכנית לשכפול ו"צביעה "של ה- DNA. בצעדים לחימום וקירור ה- DNA "מועתק". לאחר כשלוש שעות ה- PCR הושלם ומוצרי ה- PCR מוכנים לרצף או לאלקטרופורזה.

מוצרי PCR לניתוח z. מכיוון שצריך לנקות את ה- DNA המיטוכונדריאלי (mtDNA) לפני שהאלקטרופורזה שוב משתלטת על רובוט. לאחר מכן, מוצרי ה- PCR מועברים ל -16 צלחות נשא עם 96 דגימות כל אחת לרצף ומניחים בהתקן לאלקטרופורזה.

במכשיר, כל דגימת DNA "שוטטה" בג'ל מלא בג'ל (פולימר) עליו הוחל מתח חיובי (אלקטרודה). מולקולות קטנות יכולות לעבור את הג'ל מהר יותר מאשר מולקולות גדולות יותר. אז ה- DNA ממוין לפי "גודל" ונרשם על ידי מצלמה באמצעות סימון הצבעים.

רצף הפסגות האדומות, הכחולות, הירוקות והשחורות מעניק לרצף ה- mtDNA (ספציפי לאדם).

אפשרות שנייה היא רישום של פסגות בודדות (חוזר טנדם קצר חוזר STR) z. בניתוח ההפלוטייפ Y-כרומוזומלי של זכר.

נתוני הניתוח מוערכים על ידי תומך תוכנה ונבדקים שוב על ידי מדען. בכמה מקרים של ספק או תוצאות חריגות במיוחד, קבוצת המדענים הבינלאומית העובדת ב- FamilyTreeDNA מתייעצת עם ביולוגים וביוטכנולוגים העוסקים בניתוח DNA וגנטיקה כבר למעלה מ -15 שנה.

כך זה עובד: ניתוח שורשים וחקר יוּחסין לפי הדי-אן-איי

לצורך קבלת הדי-אן-איי מספיקה דגימת רוק. לקיחת הדגימה מבוצעת בהליך פשוט ונטול-כאב, שניתן לבצעו בבית. שלחו את הדגימות במעטפה שמצורפת לערכת לקיחת הדגימה.

הזמנת ערכה
הזמנת ערכה:

בטלפון, במייל או באתר

קבלת ערכה
קבלת ערכה:

קבלת הערכה תוך כשבוע מיום ההזמנה

לקיחת דגימות
לקיחת דגימות:

מהבית, בקלות וללא כאבים

שליחת דגימות
שליחת דגימות:

במעטפה המצורפת

תוצאה
תוצאה:

בכתב ובאופן מקוון לאחר כ 6 - 8 שבועות

הזמנת ניתוח שורשים ב-iGENEA

 • iGENEA Basic

  מוזמן ע"י 29% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  179 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Premium

  מוזמן ע"י 55% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  499 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Expert

  מוזמן ע"י 16% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  1299 EUR
  הזמנה