iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת תקבלו תעודת מקור אצילית במסגרת תמונה ומסמכים אחרים בתיקיה אלגנטית.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמנים פרהיסטוריים), האנשים העתיקים (העת העתיקה) ואזור המוצא (ימי הביניים) של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

כל העמים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

מה שגברים יכולים לקרוא מכרומוזום ה- Y שלך

התכונות המיוחדות של כרומוזום Y

כגבר, בדיקת כרומוזום Y מגלה לך מאיפה אבות אבותך הגיעו ומי אתה קרוב משפחה של אביך. אתה יכול להמשיך להשתמש בתוצאות מבחן הכרומוזום Y לפרויקטים רבים. באחד הפרויקט שם המשפחה אתה יכול לחקור אם אתה קשור לאנשים שיש להם שם משפחה זהה. בפרויקט אזורי תוכלו לבחון את מאגר הגנים של אזור מסוים. גלה אילו משפחות מגיעות מאותו אזור.

ניתוח מקור (קבוצות הפופולריות / אדם האב הקדמון)

מהם השורשים הגנטיים שלך? האם הקו של אביך מתחיל במזרח, באפריקה, באירופה? מיהו אבותיך? האם יש לך שורשים קלטיים, יהודיים או גרמניים? האם אתה מצפון אירופה, מזרח אירופה או צפון אפריקה? שאלות אלו נענות על ידי בדיקת Y-DNA!

בדיקת Y-DNA מגלה לך שההפוגרוג שלך (המלאי הפרהיסטורי שלך) ואילו אבות אבות (קלטים, ויקינגים, יהודים וכו ') הם אבות אבות. בנוסף, תלמדו באיזה תחום הפרופיל שלך אופייני והיכן חיו אבות אבותיכם במהלך ימי הביניים (500 לספירה עד 1500 לספירה). תלוי בפרופיל הגנטי, הקצאה ברורה אינה אפשרית. במקרה זה, כל ילידי הארץ שנמצאים בסימן רשומים. בעזרת גנאלוגיה של DNA תמצאו גם "בני דודים גנטיים", כלומר. אנשים החולקים איתך אבות משותפים. על ידי שיתוף מידע כמו רשומות אילן יוחסין עם "בני הדודים הגנטיים" שלך, אתה יכול להרחיב את הידע שלך על ההיסטוריה של המשפחה שלך.

בנוסף למוצא שלך, אתה יכול גם להשתמש בתוצאות שלך לבחינת מאגר הגנים של אזור ספציפי. זה יגיד לך אילו משפחות מגיעות מאותו אזור, עד כמה הן קשורות זו בזו וקשורותיהן, ואילו קבוצות הפטרוג ילידים מיוצגות. לא תמיד יש להשוות בין תוצאות אלה לרישומי אילן יוחסין, אלא אולי גם למקורות היסטוריים. האם אזור זה היה יישוב אלמני? בדוק אילו עקבות העמים הפרימיטיביים הללו הותירו בגנים של האוכלוסייה הנוכחית. אולי עיר הולדתך היא דוגמא מיוחדת בהיסטוריה?

הפרויקט שם המשפחה

פרויקט שם משפחה היא דרך נהדרת לשלב גנאולוגיה מסורתית עם גנאלוגיה של DNA. פרויקט שם משפחה בודק האם גברים עם שמות משפחה זהים או דומים קשורים ביולוגית. זה מועיל במיוחד אם האב הקדמון המשותף חי בתקופה בה היו כבר שמות משפחה, אך מהם לא שרדו רשומות בכתב. במהלך הזמן או דרך ההגירה, שמות משפחה יכולים להשתנות עד כדי כך שהירידה המשותפת כבר לא נראית לעין: למשל הארי והורי.

באמצעות פרויקט שם משפחה, תוכלו למצוא אנשים איתם אתם חולקים אבות משותפים ויכולים לשתף מידע (כמו אילן היוחסין). זה יגדיל את תוכן המידע בהיסטוריה המשפחתית שלך תוך זמן קצר. לעומת זאת, אתה יכול גם לכלול את שמות המשפחה שאינם שייכים למשפחתך.

התחלה או הצטרפות לפרויקט שם משפחה היא בחינם. על ידי השתתפות בפרויקט שם משפחה אתה נהנה מתנאים נוחים במיוחד לבדיקות בקו האבהי.

כך זה עובד: ניתוח שורשים וחקר יוּחסין לפי הדי-אן-איי

לצורך קבלת הדי-אן-איי מספיקה דגימת רוק. לקיחת הדגימה מבוצעת בהליך פשוט ונטול-כאב, שניתן לבצעו בבית. שלחו את הדגימות במעטפה שמצורפת לערכת לקיחת הדגימה.

הזמנת ערכה
הזמנת ערכה:

בטלפון, במייל או באתר

קבלת ערכה
קבלת ערכה:

קבלת הערכה תוך כשבוע מיום ההזמנה

לקיחת דגימות
לקיחת דגימות:

מהבית, בקלות וללא כאבים

שליחת דגימות
שליחת דגימות:

במעטפה המצורפת

תוצאה
תוצאה:

בכתב ובאופן מקוון לאחר כ 6 - 8 שבועות

הזמנת ניתוח שורשים ב-iGENEA

 • iGENEA Basic

  מוזמן ע"י 29% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  179 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Premium

  מוזמן ע"י 55% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  499 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Expert

  מוזמן ע"י 16% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  1299 EUR
  הזמנה