iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת תקבלו תעודת מקור אצילית במסגרת תמונה ומסמכים אחרים בתיקיה אלגנטית.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמנים פרהיסטוריים), האנשים העתיקים (העת העתיקה) ואזור המוצא (ימי הביניים) של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

כל העמים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

עם המוצא טיבטים - שושלת ומוצא גאוגרפי

אזור טיבט

תושבי טיבט, המונה כשישה עד שישה מיליון איש, חיים על מישור גבוה נרחב, מדבר גבוה מוקף עקרים, מרחבים קרים ורכס ההרים הגבוה בעולם, ההימלאיה.
מבחינה תרבותית, טיבט גדולה בהרבה מהאזור בסין המכונה "האזור האוטונומי טיבט". הטיבט גדולה יותר כוללת את בוטאן, סיקים, צפון נפאל וחלקים של קשמיר בצפון הודו. חלקים גדולים מפרובינציות גנסו, צ'ינגיה, סצ'ואן ויונאן של סין הם גם אתניים טיבטיים. קבוצות שהושפעו מהתרבות הטיבטית המדברות ניבים רבים תורמות לעולם הטיבטי המורכב. בסין הפכה המנדרינית לשפת התקשורת עבור טיבטים רבים.


הזמן את ניתוח המקור שלי מ- EUR 179

תרבות

מדיניות המיקום הגיאוגרפי והבידוד אפשרה לטיבטים לשמור על אורח חיים כמעט מימי הביניים עד אמצע המאה העשרים. מקורם של תרבותם בדרום הפורה יחסית של הרמה, שם היה אפשרי טיפוח שעורה, ואילו בצפון הרחוק הנוודים שחיו באוהלים שחורים גידלו בקר, בעיקר היאק הכל יכול. במאה ה -7 הגיע הבודהיזם מסין, שבעקבותיו הגיעו במהרה מיסיונרים בודהיסטים מצפון סין. מוסדות דתיים וחילוניים התמזגו זה עם זה וחלחלו לכל תחומי החיים. במדינה היו לאחרונה 6,000 מנזרים ולפחות בן אחד מכל משפחה הפך לנזיר.

למרות שלבודהיזם הטיבטי יש ענפים רבים, הכת גלוקפה שלטה מאז המאה ה -17 כאשר הדלאי לאמה החמישי הגיע לראש הדמוקרטיה. העצמאות דה-פקטו של טיבט בשנים 1912 עד 1950 הסתיימה כשסין כבשה את המדינה ובשנת 1959 אילצה את הדלאי לאמה ו -80,000 מחסידיו לגלות בצפון הודו. בעקבות הדיכוי הדתי והשמדת המנזרים, וזרם מתמיד של סינים התעמת עם הטיבטים עם השפעות תרבותיות זרות.

בירור עמי מוצא נוספים באמצעות iGENEA

יהודים ויקינגים קלטים גרמאנים באסקים האבוריג'ינים ערבים ברבר סינים דאקיאנים אטרוסקנים איבריאנים עמים ילידים של אמריקה אינקה אינאיט עמים עתיקים של איטליה יפנים הכורדים ליגוריאנית מאיה המונגולים עמים האוקיינוס פרסי אנשים רומניים סקיתים סלאבים טיבטים פיניקים הודים קוריאנים בנטוס עמים טורקים סאמי איליארים ונדלים Balts מקדונים הלנים הונים תראקים עמים פינו-אוגריים Indo-Europeans

כך זה עובד: ניתוח שורשים וחקר יוּחסין לפי הדי-אן-איי

לצורך קבלת הדי-אן-איי מספיקה דגימת רוק. לקיחת הדגימה מבוצעת בהליך פשוט ונטול-כאב, שניתן לבצעו בבית. שלחו את הדגימות במעטפה שמצורפת לערכת לקיחת הדגימה.

הזמנת ערכה
הזמנת ערכה:

בטלפון, במייל או באתר

קבלת ערכה
קבלת ערכה:

קבלת הערכה תוך כשבוע מיום ההזמנה

לקיחת דגימות
לקיחת דגימות:

מהבית, בקלות וללא כאבים

שליחת דגימות
שליחת דגימות:

במעטפה המצורפת

תוצאה
תוצאה:

בכתב ובאופן מקוון לאחר כ 6 - 8 שבועות

הזמנת ניתוח שורשים ב-iGENEA

 • iGENEA Basic

  מוזמן ע"י 29% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  179 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Premium

  מוזמן ע"י 55% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  499 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Expert

  מוזמן ע"י 16% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  1299 EUR
  הזמנה