iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת, תקבל תעודת מקור מהודרת ומסמכים אחרים בתיקיה מהודרת.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמנים פרהיסטוריים), האנשים העתיקים (העת העתיקה) ואזור המוצא (ימי הביניים) של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

כל העמים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com WhatsApp

שבטים עתיקים

עמים פרימיטיביים מתייחסים לעמים מימי קדם אשר לא רק מגדירים את עצמם באמצעות שפה, תרבות והיסטוריה משלהם, אלא גם בעלי פרופילי DNA משלהם. כתוצאה מכך, מה שחשוב הוא לא הירידה הלשונית הנפוצה או הסיווג ההיסטורי-אנתרופולוגי, אלא המאפיינים הגנטיים האינדיבידואליים של עם. בתוך כל אנשים פרימיטיביים באים לפני כן שושלות שונות. אלה משקפים את האוכלוסיות הראשוניות השונות של האתנוגנזה של כל עם פרימיטיבי.

מחקרים שונים מראים עד כמה שורשינו מגוונים וכמה רחוק ולעתים קרובות אבות אבותינו נדדו. גם אם ההורים שלנו מאותו כפר חקלאי, יתכן שיש להם שושלות שונות. למרות שאנו יכולים להבדיל גנטית בין עמים פרימיטיביים, הדבר אינו קובע "גזעים" או מקורות הומוגניים גנטית. הם יהיו אולי סלטיים בשורה אחת, גרמניים בשני. לכל שורה יש מקור, אך ל- DNA שלנו יש קווים רבים.

האוכלוסייה המקורית נקבעת באמצעות הפרופיל הגנטי [LINK = *haplogruppe*] [/ LINK]. התוצאה מתייחסת בערך לתקופה שבין 900 לפנה"ס. ו- 900 לספירה

הפרשנות מבוססת על מחקרים בתחום הגנטיקה והאנתרופולוגיה וכן על ממצאים מהמדע ההיסטורי על הגירה ומגמות אוכלוסייה. בנוסף, אנו כוללים את המידע שלך על מקור אבותיך בניתוח שלנו. קבוצות הפופולריות צעירות מאוד שאבות אבותיהם חיו בעת העתיקה ניתן להקצות למירוץ פרימיטיבי מסוים. קבוצות הפופולריות הישנות כבר התפשטו על פני כמה עמים בעת העתיקה. כתוצאה מכך, לא תמיד ניתן להקצות הקצאה ברורה לעם פרימיטיבי.

התמקדות במוצא אירופי מלהיבה עוד יותר מכיוון שהעולם העתיק מספק לנו שפע של מקורות היסטוריים יותר מכל יבשת אחרת. שיטות הגנטיקה כיום מאפשרות ללמוד מסורות אלה.

הזמן את ניתוח המקור שלי מ- EUR 179

דיווחים בעיתונות על ניתוח השורשים של iGENEA

בירור עמי מוצא נוספים באמצעות iGENEA

עמי מוצא הם עמים מהעת העתיקה אשר נבדלים לא רק בשפה, תרבות והיסטוריה משל עצמם, אלא גם בפרופיל די-אן-איי ייחודי. בניתוח השורשים ב-iGENEA‏, עם המוצא שלכם ייקבע על סמך הקבוצה המשותפת (Haplogroup) והפרופיל הגנטי. התוצאה מתייחסת לתקופה שבין 900 לפנה"ס עד 900 לספירה, בקירוב.

יהודים ויקינגים קלטים גרמאנים באסקים האבוריג'ינים ערבים ברבר סינים דאקיאנים אטרוסקנים איבריאנים עמים ילידים של אמריקה אינקה אינאיט עמים עתיקים של איטליה יפנים הכורדים ליגוריאנית מאיה המונגולים עמים האוקיינוס פרסי אנשים רומניים סקיתים סלאבים טיבטים פיניקים הודים קוריאנים בנטוס עמים טורקים סאמי איליארים ונדלים Balts מקדונים הלנים הונים תראקים עמים פינו-אוגריים Indo-Europeans

Lars Mc Murray, גרמניה

"iGENEA מאפשרת לאנשים להיות חלק מההיסטוריה, שבדרך כלל רק קוראים בספרים."

עוד על הסיפור הזה

Ralf Moritz, חוקרי יוּחסין מסקסוניה התחתונה, גרמניה

"הצלחתי להתחקות אחר קו השושלת של אבותיי משבט מוריסון עד לימי הוויקינגים."

עוד על הסיפור הזה

כך זה עובד: ניתוח שורשים וחקר יוּחסין לפי הדי-אן-איי

לצורך קבלת הדי-אן-איי מספיקה דגימת רוק. לקיחת הדגימה מבוצעת בהליך פשוט ונטול-כאב, שניתן לבצעו בבית. שלחו את הדגימות במעטפה שמצורפת לערכת לקיחת הדגימה.

הזמנת ערכה
הזמנת ערכה:

בטלפון, במייל או באתר

קבלת ערכה
קבלת ערכה:

קבלת הערכה תוך כשבוע מיום ההזמנה

לקיחת דגימות
לקיחת דגימות:

מהבית, בקלות וללא כאבים

שליחת דגימות
שליחת דגימות:

במעטפה המצורפת

תוצאה
תוצאה:

בכתב ובאופן מקוון לאחר כ 6 - 8 שבועות

הזמנת ניתוח שורשים ב-iGENEA

 • iGENEA Basic

  מוזמן ע"י 29% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  179 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Premium

  מוזמן ע"י 55% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  499 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Expert

  מוזמן ע"י 16% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  1299 EUR
  הזמנה