Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
ייעוץ אישי

We are always happy to help you! Contact us via e-mail or Whatsapp.

If you would like us to call you back, please provide your phone number and how you can be reached. We will be happy to call you for a personal consultation.

info@igenea.com WhatsApp

DNA ניתוח שורשים

"אני מרגיש בבית במדינות רבות. עכשיו אני יודע למה."
"לא הכרתי את אבי. אחרי עשרות שנים מצאתי סוף סוף את חצי האח שלי בארצות הברית."
"אני מאומץ. סוף סוף גיליתי את המוצא האמיתי שלי."
"לא ידעתי שאבות אבותיי מגיעים מכל כך הרבה מדינות."
"להיות חלק מהסיפור שאחרת קראת רק בספרים."
"אבותיי הגרמניים חיו בצפון אירופה במשך אלפי שנים."
"סבתא שלי צדקה: יש לנו באמת אבות יהודים."
"אני בא מהקלטים, שהתיישבו בימי קדם כבר ביתי."
"אני מרגיש בבית במדינות רבות. עכשיו אני יודע למה."
"לא הכרתי את אבי. אחרי עשרות שנים מצאתי סוף סוף את חצי האח שלי בארצות הברית."
"אני מאומץ. סוף סוף גיליתי את המוצא האמיתי שלי."
"לא ידעתי שאבות אבותיי מגיעים מכל כך הרבה מדינות."
"להיות חלק מהסיפור שאחרת קראת רק בספרים."
"אבותיי הגרמניים חיו בצפון אירופה במשך אלפי שנים."
"סבתא שלי צדקה: יש לנו באמת אבות יהודים."
"אני בא מהקלטים, שהתיישבו בימי קדם כבר ביתי."

ניתוח מוצא וגניאלוגית DNA

גלה את האפשרויות המרגשות שמציעה בדיקת DNA גנאלוגית. בעזרת בדיקת DNA מבית iGENEA תוכלו לחקור את השורשים שלכם בצורה מעמיקה ואולי למצוא קרובי משפחה שלא היו ידועים בעבר. ההיסטוריה של המשפחה שלך מתעוררת לחיים ואתה יכול לחוות את המקורות שלך על כל המגוון שלהם. התחל עכשיו במסע אל העבר המעשיר את הזהות שלך ומביא לחיים את ההיסטוריה המשפחתית שלך!

שושלת ומוצא גאוגרפי

ניתוח מקור ה-DNA של iGENEA הוא כמו מסע אל מעמקי ההיסטוריה שלנו. זה מגלה לאיזה אחוז אנחנו מגיעים מאזורים שונים בעולם. זהו מסע גילוי מרתק אל שורשי הקיום שלנו, המחבר אותנו עם תרבויות, עמים וסיפורים הנשענים על המורשת האישית שלנו.

ה-DNA שלנו הוא חידה ייחודית של מידע גנטי שבמובן מסוים, הופך אותנו לאזרחי העולם. בעזרת ניתוח מוצא DNA, נוכל להרכיב את חלקי הפאזל של מוצאנו ולגלות מאילו אזורים שונים בעולם אנו צאצאים.

הזמינו בדיקת DNA

למדו על ההיסטוריה שלכם

כך זה עובד
הזמנת ערכה
קבלת ערכה
לקיחת דגימות

מהבית, בקלות וללא כאבים

שליחת דגימות

במעטפה המצורפת

תוצאה

מקוון לאחר כ-6-8 שבועות

מאילו עמים ילידים אתה בא?

העולם העתיק מחזיק במורשת עשירה של עמים ותרבויות שעיצבו את ההיסטוריה של האנושות שלנו. הכמיהה לגלות את עקבות אבותינו מהעידן המרתק הזה נטועה בנו עמוק. עם בדיקת DNA גנאלוגית מ-iGENEA, אתה יכול כעת לצאת למסע יוצא דופן אל התקופות הקדומות ולגלות מאילו עמים ילידים בעולם אתה מוצא.

יהודים ויקינגים קלטים גרמאנים באסקים כל העמים העתיקים

לאיזה אנשים מפורסמים אתה קשור?

עם בדיקת DNA מבית iGENEA נפתח שער מרתק לעבר, והאפשרות להיות קשורה לאנשים מפורסמים בהיסטוריה שלנו הופכת פתאום לאמיתית. גילוי זה מחבר אותנו לגורלות ולאגדות שעיצבו את העולם. מסד הנתונים הנרחב של iGENEA מאחסן פרופילי DNA של גדולים היסטוריים רבים, כולל הנסיכה דיאנה, אלברט איינשטיין, נפוליאון, תותנקאמון, אלביס פרסלי וג'ינגיס חאן.

אלברט איינשטיין אלביס פרסלי צ'ה גווארה אווה לונגוריה בונו כל ה אנשים המפורסמים

מה אומר שם המשפחה שלך?

חקר שם המשפחה שלך הוא מסע מרתק אל ההיסטוריה המשפחתית שלך ויכול להציע תובנות עמוקות לגבי מוצאנו ומוצאנו. עם בדיקת DNA גנאלוגית מבית iGENEA, המסע הזה הופך למרגש עוד יותר, שכן הוא מאפשר לבחון את המקור והמשמעות של שם המשפחה ביתר פירוט. שם משפחה הוא יותר מסתם מילה; הוא נושא בתוכו את ההיסטוריה והזהות של משפחה, תרבות וזמן.

מה אני צריך לדעת על בדיקת DNA?

מה עושה לי בדיקת DNA?

חבר את הנקודות של משפחתך: גלה מהיכן הגיעו אבותיך, הנתיבים שהם עברו במשך מאות השנים, ואיך אתה קשור לאנשים ברחבי העולם.
חשפו את האיפור האתני שלכם: גלו את האזורים השונים בעולם שמהם מגיעים אבותיכם. למדו על התרבויות והמסורות שמתחברות יחד כדי ליצור את הפסיפס הייחודי של המורשת שלכם.
מצא קרובי משפחה אבודים: בדיקת DNA יכולה לעזור לך למצוא קרובי משפחה שלא ידעת שיש לך. הרחב את המעגל המשפחתי שלך וצור קשרים חדשים.
צור ספרייה משפחתית משלך: תיעד את ההיסטוריה המשפחתית שלך עבור הדורות הבאים ושמר את המורשת שלך.

איך אוכל לברר אם אני אריסטוקרטי או קשור לאדם מפורסם?

עם בדיקת ה- iGENEA Premium תקבל פרופיל Y-DNA או mtDNA, שניתן להשוות לפרופילים של אנשים מפורסמים רבים. אם ברצונך להשוות את עצמך לאדם ספציפי, יש ליצור איתנו קשר לפני ביצוע הזמנה.

כמה זמן יש לי גישה למאגר ה- DNA הגנאלוגי?

הגישה למאגר המידע היא ללא הגבלה ויהיה ניתן לחפש קרובי משפחה לאורך כל החיים. כל התאמה חדשה תתווסף לרשימתך. צאצאיך יוכלו גם ליהנות מגישה זו ולהמשיך להשלים את אילן היוחסין שלכם. הגישה המקוונת שלך לעולם לא תימחק אלא אם תבקש זאת.

כמה רחוק עוברת בדיקת גנאלוגיה של DNA?

בדיקת הבייסיק חוזרת לכ -2,000 שנה. הבדיקות פרימיום ואקספרט חוזרים לכ- 100,000 שנה.

האם יש עלויות נוספות אם אני מזמין ניתוח שושלת DNA?

המחירים לבדיקות שלנו כוללים את כל העלויות למשלוח ערכת הדגימה אליכם, הניתוח וגיבוש חוות דעת המומחים, שירות לקוחות בלתי מוגבל וגישה למעגר המידע והתוצאה, הן באופן מקוון והן בכתב. יש רק לבייל את המעטפה עבור משלוח הדגימות אלינו, כך שתוכלו לבחור בסוג המשלוח.

ניתוח מקור DNA

אולי ניתוח ה-DNA שלנו ייקח אותנו לערבות העצומות של מונגוליה, ביתם של ג'ינגיס חאן והאימפריה המונגולית, פעם האימפריה הגדולה בהיסטוריה. המונגולים ידועים באורח חייהם הייחודי, כושר הרכיבה והמשמעות ההיסטורית שלהם. חיבור עם העם המרתק הזה יכול לטבול אותנו בתרבות שעדיין מושפעת מאוד ממסורות והיסטוריה.

אנו עשויים לגלות שחלק מהמבנה הגנטי שלנו מגיע מהאנדים המלכותיים של דרום אמריקה, שם שגשגה פעם תרבות האינקה. אזור זה מאופיין בנופים עוצרי נשימה, תרבות עשירה והיסטוריה שראשיתה בתקופה שלפני הקולוניזציה האירופית. החיבור להרי האנדים יכול לתת לנו חיבור מיוחד לצאצאי האינקה ולמורשתם.

המסע שלנו יכול לקחת אותנו גם ליערות המיסטיים של סקנדינביה, שם הותירו הוויקינגים והלוחמים הגרמאים את חותמם. אזור זה לא רק עוצר נשימה גיאוגרפית, אלא גם עשיר באגדות, מיתוסים ומיתוסים. חיבור לעמים הנורדיים יכול לטבול אותנו בעולם של קרבות אפיים ואלים נורדיים.

ניתוח DNA יכול לקחת אותנו לאזורים שטופי השמש של הים התיכון, שם מתקיימת ההיסטוריה העתיקה בחורבות רומא, אתונה ואלכסנדריה. התרבות הים תיכונית מאופיינת באמנות, פילוסופיה ותענוגות קולינריים. חיבור למורשת נצחית זו יכול לתת לנו הבנה עמוקה יותר של שורשי הציוויליזציה המערבית.

המגוון המרתק של מקורות ה-DNA שלנו מגלה לנו שאנחנו אזרחי העולם ושאבות אבותינו מגיעים ממגוון רחב של אזורים ותרבויות. לכל אזור, מדינה ויבשת יש סיפור ייחודי שמביא לחיים את ה-DNA שלנו. החיבור לאזורים השונים הללו הוא צוהר להיסטוריה שלנו, החורג הרבה מעבר לחוויה האישית שלנו.

ניתוח מקור ה-DNA של iGENEA מעורר את סקרנותנו לחקור את השורשים שלנו ולהבין את הסיפורים של אבותינו. זהו מסע אל אוצרות התרבות של העולם, המחבר אותנו עם האנשים והמסורות שעיצבו את ה-DNA שלנו. גילוי זה של מקורותינו יכול לא רק להיות מרתק, אלא גם לקדם הערכה עמוקה יותר לגיוון ולאחדות האנושות. זוהי הזמנה לגלות את סודות ה-DNA שלנו ולחקור את העולם המופלא של מוצא האדם.

DNA של הוויקינגים, הקלטים, היהודים והבאסקים

העולם העתיק משתרע על פני תקופות ויבשות שונות, מהתרבויות המתקדמות של מצרים העתיקה ומסופוטמיה ועד לתרבויות הלוחמים האגדיות כמו הרומאים, היוונים, השבטים הגרמאניים והקלטים.

תאר לעצמך שאתה יכול להבין אם אתה צאצא של הרומאים האדירים. אבותיך יכלו להיות חלק מהאימפריה הרומית ועבדו על מבנים עתיקים כמו הקולוסיאום או דרך האפיה. סיפורי חייהם יכולים להיות שזורים במיתוסים של האלים הרומיים ובקרבות הגלדיאטורים המרהיבים.

או אולי אתה אחד מצאצאיהם של היוונים הקדמונים, יוצרי הפילוסופיה, הספרות והמשחקים האולימפיים. ייתכן שאבותיכם חיו בתוך התרבות המשגשגת של אתונה והתפעלו מסיפוריהם של גיבורים כמו אודיסאוס והרקולס.

בדיקת DNA גנאלוגית יכולה גם לחשוף עקבות של אבות קלטיים וגרמנים. הקלטים התפשטו על פני חלקים נרחבים של אירופה והשאירו אחריהם אוצרות וסיפורים תרבותיים, בעוד שהעם הגרמני עשה גם הוא את מסעותיו האמיצים כוויקינגים באוקיינוסים של העולם. אתה יכול להיות צאצא של חוקרים והרפתקנים שטיילו בעולם והשאירו את ההשפעות התרבותיות שלהם בדרך.

בדיקת DNA מאפשרת גם לחקור את הקשר שלך לבני אדם מוקדמים כמו הניאנדרטלים ועמים פרהיסטוריים אחרים. ייתכן שאבותיכם חיו בתקופה שבה ההישרדות הייתה בהרמוניה עם הטבע ובתחרות מתמדת עם בני אדם מוקדמים אחרים.

ההיסטוריה של העולם העתיק היא אוצר של תרבויות, מסורות וסיפורים שעיצבו את מהלך ההיסטוריה האנושית. עם בדיקת DNA גנאלוגית, יש לך הזדמנות לחקור את הקשר שלך לעמים ולתרבויות מגוונות אלה של העת העתיקה. ייתכן שאבותיכם היו בעלי מלאכה, סוחרים, חקלאים או לוחמים, והטביעו את חותמם בערים, בכפרים, בקרבות ובנתיבי המסחר של העולם.

ההיסטוריה של העולם העתיק היא מסע אינסופי אל העבר. עם בדיקת DNA מ-iGENEA תוכלו לגלות מחדש את פרקי הרפתקאותיהם של אבותיכם בימי קדם. שקע בעולמם של עמים ותרבויות ילידים וגלה מאילו עמים מרתקים אתה בא. אבותיך עזרו לעצב את ההיסטוריה של העולם, וכעת אתה יכול להיות חלק מהסיפור הבלתי נשכח הזה שנמשך לאורך דורות.

DNA מנפוליאון, אלביס, איינשטיין והנסיכה דיאנה

עם בדיקת DNA מבית iGENEA נפתח שער מרתק לעבר, והאפשרות להיות קשורה לאנשים מפורסמים בהיסטוריה שלנו הופכת פתאום לאמיתית. גילוי זה מחבר אותנו לגורלות ולאגדות שעיצבו את העולם. מסד הנתונים הנרחב של iGENEA מאחסן פרופילי DNA של גדולים היסטוריים רבים, כולל הנסיכה דיאנה, אלברט איינשטיין, נפוליאון, תותנקאמון, אלביס פרסלי וג'ינגיס חאן.

הנסיכה דיאנה, "מלכת הלבבות", נודעה ביופיה ובמאמציה ההומניטריים. המורשת שלה משתרעת על פני דורות ומעוררת השראה בקרב אנשים ברחבי העולם. כשתגלו שאתם קשורים לאישה המדהימה הזו, תקבלו כבוד לא רק בשושלת המלכותית, אלא גם בחיבור לאחת הנשים מעוררות ההשראה של המאה ה-20.

אלברט איינשטיין, הפיזיקאי המבריק, חולל מהפכה במדע עם תורת היחסות שלו. התגליות שלו שינו את הבנתנו את היקום וממשיכות להשפיע על הפיזיקה המודרנית כיום. קרבה עם איינשטיין לא רק תסמל אינטליגנציה ורוח מחקר, אלא גם חיבור לאחד מגדולי המוחות במדע.

נפוליאון בונפרטה, הקיסר האגדי של הצרפתים, הנהיג את עמו בקרבות וכיבושים רבים. השפעתו על ההיסטוריה האירופית הייתה מונומנטלית. גילוי קרבה עם נפוליאון פירושו שאתה נושא חלק מהמורשת ההיסטורית שעיצבה את העולם. תותנקאמון, פרעה הצעיר של מצרים העתיקה, מזוהה עם קברו האגדי והאוצרות שנמצאו בתוכו. החיבור לשליט עתיק יומין זה יביא פיסת היסטוריה ותרבות מצרית להיסטוריה המשפחתית שלך.

אלביס פרסלי, "מלך הרוקנ'רול", כבש את עולם המוזיקה בסערה והוא עדיין נערץ על ידי מיליוני מעריצים עד היום. להיות קשור לאלביס פרסלי פירושו שיש לך את הכישרון המוזיקלי והתשוקה לבמה בגנים שלך.

הקיסרית מריה תרזה מאוסטריה, מהמלכים המשפיעים ביותר במאה ה-18, שלטה באימפריה ההבסבורגית וקידמה חינוך ורפורמה. כישורי המנהיגות יוצאי הדופן והמחויבות שלה לצדק חברתי יוצאי דופן. מערכת יחסים עם מריה תרזה לא רק תביא פאר מלכותי לגלריית אבותינו, אלא גם את מעלותיה של אישה יוצאת דופן שהנחתה את גורלה של אימפריה רבת עוצמה.

אוצי, "איש הקרח", הוא אחת התגליות הארכיאולוגיות החשובות במאה ה-20. הוא חי בהרי האלפים לפני למעלה מ-5,000 שנה וגווייתו שהשתמרה היטב נותנת לנו תובנה מרתקת על החיים בתקופת הנחושת. האפשרות להיות קשורה לאוצי משמעה שאנו נושאים מורשת של ציידים-לקטים שחיו בתקופה שאנו מכירים רק מספרי ההיסטוריה.

נלסון מנדלה, סמל המאבק נגד האפרטהייד בדרום אפריקה, פעל למען חופש וצדק. מאבקו בדיכוי ומורשת השלום שלו ידועים בכל העולם. גילוי קרבה עם מנדלה יעורר לא רק גאווה והשראה, אלא גם אמונה ששינוי אפשרי על ידי מאבק למען עולם צודק יותר.

בקושי ניתן להפריז בחשיבותה של קרבה או מוצא שכזה. הוא מחבר אותנו למורשת ולהישגים של הגדולים ההיסטוריים הללו ונותן להיסטוריה שלנו ממד עמוק יותר. זהו חיבור לאנשים שעיצבו את העולם באמצעות מעשיהם, רעיונותיהם וכישרונותיהם. בדיקת DNA מבית iGENEA מאפשרת לנו לגלות את הקשר היקר הזה ולהעשיר את הזהות המשפחתית שלנו. זהו אוצר רגשי ומרגש הממחיש בעוצמה את המשכיות ההיסטוריה וההישג האנושי.

מקור ומשמעות שם המשפחה שלך

שמות משפחה הם חלק בלתי נפרד מהתרבות והחברה האנושית ויש להם משמעויות ומקורות שונים בתרבויות שונות ובזמנים שונים. מקור שמות המשפחה נובע לרוב מגורמים היסטוריים וחברתיים.

בתרבויות רבות, שמות משפחה הופיעו כאמצעי לזיהוי פרטים וארגון חברות. באירופה, למשל, בימי הביניים, שמות משפחה נגזרו לעתים קרובות מכיבוש. לנפח עשוי להיות שם המשפחה "שמידט" ואילו טוחן נקרא "מולר". שמות מקצועיים אלה עזרו להבדיל בין אנשים זה לזה בחברות כפריות.

מקור נפוץ נוסף של שמות משפחה נעוץ במאפיינים גיאוגרפיים. אנשים קיבלו שמות משפחה המעידים על מקום מוצאם. אם מישהו בא מעיר, הוא יכול לקבל את שם העיר כשם המשפחה שלו. מקור חשוב נוסף של שמות משפחה הוא מוצא. שמות משפחה אלה מצביעים על כך שמישהו מגיע ממשפחה או שבט ספציפיים. דוגמאות לשמות משפחה כאלה הם "ג'ונסון" (בנו של ג'ון) או "אובריאן" (בנו של בריאן). הירושה של שמות המשפחה נמשכה באופן מסורתי מדור לדור בקו האבהי בתרבויות רבות.

כאן נכנסת לתמונה בדיקת DNA. כרומוזום Y, המועבר רק מאבות לבניהם, יכול לעזור לחקור את השושלת האבהית. בדיקת DNA גנאלוגית מ-iGENEA מנתחת את כרומוזום Y ויכולה לחשוף קשרים לאנשים אחרים בעלי אותו שם משפחה. זה מאפשר לזהות אבות משותפים ולהבין את מקור שם המשפחה ביתר פירוט.

בדיקת DNA יכולה גם לסייע במעקב אחר הנדידות והנדידות של אבותינו. בתרבויות ואזורים רבים, שמות המשפחה התפתחו במשך מאות שנים כאשר משפחות וקהילות עברו והתיישבו באזורים חדשים. בדיקת DNA גנאלוגית יכולה לעזור למפות את המסלול שעברו אבותינו ולתת לנו הבנה מעמיקה יותר של המקורות והתפוצה של שם המשפחה שלנו.

חקירת שם המשפחה שלך היא דרך להעמיק את הזהות המשפחתית שלנו ולגלות את השורשים של אבותינו. עם בדיקת DNA גנאלוגית מ-iGENEA, נוכל לחקור את המשמעות והמקור של שם המשפחה שלנו ברמה עמוקה עוד יותר. זה עוזר להבין טוב יותר את ההיסטוריה של משפחתנו והתרבות שלנו ולחזק את הקשר שלנו לאנשים שנשאו את שם המשפחה שלנו בעבר. שמות המשפחה שלנו הם יותר מסתם מילים - הם מפתח להיסטוריה ולזהות שלנו.

גֵנֵאָלוֹגיָה

בדיקת DNA גנאלוגית חוללה מהפכה בעולם חקר הגנאלוגיה, והציעה אפשרויות מרגשות שלא ניתן היה להעלות על הדעת עד לאחרונה.

מציאת קרובי משפחה היא ללא ספק אחת התוצאות המרגשות ביותר של בדיקת DNA גנאלוגית. על ידי השוואת נתונים גנטיים עם פרטים אחרים במסד הנתונים שלנו, ניתן לחשוף קשרים לקרובים חיים שלא היו ידועים בעבר. זה יכול להוביל למפגשים רגשיים המחברים מחדש ענפי משפחה ומבהירים קשרי קרבה שנשכחו. DNA יכול להיות מעין "קוד משפחתי" המאפשר להרכיב את פאזל הקרבה.

בדיקת DNA גנאלוגית מ-iGENEA יכולה גם לעזור להתגבר על "נקודות מתות" בהיסטוריה המשפחתית. כל מי שעושה מחקר גנאלוגי מכיר את אותם פערים מתסכלים ברישומים שבהם קשה או בלתי אפשרי לחזור אחורה. כאן נכנס לתמונה המידע הגנטי. הם יכולים לספק רמזים לקרבה ולמקורות החורגים מגבולות הרשומות הכתובות. זה מאפשר לחקור קשרים משפחתיים שהיו נסתרים בעבר.

היבט מרגש במיוחד של בדיקות DNA גנאלוגיות הוא גילוי מידע על אבות שעבורם כבר לא קיימים רשומות כתובות. זה יכול לחזור אל העבר העמוק ביותר, שבו מסמכים היסטוריים אינם קיימים עוד. מחקר גנטי עדיין יכול להציע לנו תובנות לגבי מקורותינו הפרהיסטוריים וההיסטוריה האבולוציונית. לדוגמה, סמני DNA מסוימים יכולים לספק רמזים לגבי הגירות של אבותינו, ואנתרופולוגיה גנטית יכולה לחשוף כיצד האנושות התפתחה במשך אלפי שנים.

בקשה נוספת לגילוי מידע חסר ברשומות כתובות נוגעת לאימוץ. לאנשים רבים שאומצו יש גישה מוגבלת למידע על מוצאם הביולוגי. בדיקת DNA גנאלוגית יכולה לסייע באיתור קרובי משפחה ביולוגיים ולבסס קשר לשורשים שלהם שהוכחש בעבר. זו יכולה להיות חוויה מאוד רגשית ומעצבת זהות. בסך הכל, בדיקת DNA גנאלוגית מציעה כלי מרגש למחקר גנאלוגי. הם יכולים לעזור באיתור קרובי משפחה, להשלים פערים בהיסטוריה המשפחתית ולגלות מידע על אבות קדמונים שאבד ברשומות הכתובות. המבחנים הללו הם לא רק צוהר להיסטוריה שלנו, אלא גם שער לחיבור עמוק יותר עם השורשים שלנו. הם מאפשרים לנו לחקור את העבר ולהעשיר את הזהות המשפחתית שלנו בדרכים חדשות.

ניתוח מקור DNA DNA של אנשים ילידים אנשים מפורסמים ב-DNA שמות משפחה גֵנֵאָלוֹגיָה

ניתוח המקור שלך
-10%