iGENEA
המוצא באחוזים על גבי מפת העולם

מקורם של כל אבות המשפחה נקבע לפי אזור ואחוז. מפת עולם מציגה את המקורות השונים שלך.

איתור קרובי משפחה

תקבל רשימה של קרובי משפחה גנטיים בתוצאות המקוונות שלך. באמצעות הדוא"ל תוכלו ליצור קשר עם קרובי משפחתך כדי לברר פרטים נוספים על המשפחה והרקע שלך.

תוצאות בכתב בצירוף תעודה ממוסגרת

בנוסף לתוצאה המקוונת תקבלו תעודת מקור אצילית במסגרת תמונה ומסמכים אחרים בתיקיה אלגנטית.

עם המוצא

תוכלו ללמוד על קבוצת ההפוגלים והטיולים (זמנים פרהיסטוריים), האנשים העתיקים (העת העתיקה) ואזור המוצא (ימי הביניים) של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

כל העמים העתיקים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו ללמוד את קבוצות ההפלוגות וההגירה המדויקות (זמן פרהיסטורי), העמים הפרימיטיביים (העת העתיקה) ואזורי המוצא (גיל העמידה) של השושלת האבהית והאימהית.

כל הקרובים

רק בעזרת מבחן המומחים של iGENEA תוכלו למצוא את כל קרובי משפחתכם הגנטיים במאגר המידע שלנו.

קרובי משפחה נוספים

תקבל רשימה נוספת של קרובי משפחה אחרים של הקו האבהי (גברים) או הקו האימהי (נשים).

ייעוץ אישי

(Israel)052 666 72 26

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

עם המוצא ונדלים - שושלת ומוצא גאוגרפי

מוצא

הוונדלים מגיעים מצפון יוטלנד, אז הם עם גרמני. לאחר מכן הם התיישבו בפתח נהרות אודר וויסטולה והמשיכו הלאה לשלזיה. אגב, מקורם אינו ברור לחלוטין. כיום אנו מנסים להבין את התהליכים שהובילו להיווצרות קבוצות אתניות ולא רק לגרום להם להיות תלויים בהגירה. הוונדיליאנים באזור ויסטולה מוזכרים כקבוצה של עמים על ידי טאקיטוס, פליניוס ותולמאיוס, אך מוגדרים אחרת. בדומה לגותי גוטונן, נרשמת רצף של שמות, אך אין מידע על הרקע שלהם.


הזמן את ניתוח המקור שלי מ- EUR 179

היסטוריה

בסביבות 400 לספירה אירעו תהפוכות והגירות גדולות מצפון לדנובה התחתונה והאמצעית, ככל הנראה עקב פלישתם של ההונים. האאלנים, קבוצת שבטים סקיתית-סארמאטית, הסובס, ובדיוק, הוונדלים, התקדמו יחד לכיוון גאליה.

הרומאים ניסו לגייס חיילים עם חוזים פדרליים מאז המאה הראשונה לספירה. על ידי סחר במוצרי מסחר ומותרות, הם רצו להשיג הגמוניה מחוץ לגבול הקיסרי בדרך שלווה ברובה. האימפריה הרומית הייתה יציבה כלכלית ופוליטית עם משיכה אדירה בחברות "ברבריות". לוחמים מומחים, הבדלים חברתיים וקונפליקטים פנימיים עלו אט אט. שבטים התפרקו ונראו יחידות נוספות כמו אלמונים וסוכרים. הסיבה לכך שהזהויות הישנות נעלמו והתגבשו חדשות לא הייתה בריחה מרעב וקור, אלא היציאה להזדמנויות מגוונות בנוף האורבני הים תיכוני.

בתחילת המאה החמישית, נדדו הוונדלים מערבה, התיישבו מעל הריין שליד מיינץ ב- 31 בדצמבר 406, וכיסו את גול יחד עם אלנן וסובן במשך שלוש שנים לפני שפלשו לספרד. התרככו מול הרומאים, הוויזיגותים וסובס, 429 הוונדלים החסדינגיים יצאו לאפריקה עם שרידי סילינגן ואלאנס המוכה, עם סך הכל 80,000 איש. תחת מלךם גייזרך מספרד הם הקימו אימפריה סביב קרתגו, שכבשה בשנת 439. צי הוונדל הביס את הרומאים, שלט בים התיכון ובזז את אזורי החוף. מלכי הוונדלים האריים דיכאו את הכנסייה הקתולית. תחת ממשיכי דרכו של Geiserich הופחת כוחם של הוונדלים. המלך ג'לימר האחרון שלה נכנע באביב 534.

הוונדלים הפכו נוצרים אריאים בסביבות 350. מעט מאוד ידוע על כלכלתם, החברה ותרבותם של האלמונים לפני תחילת הטיול הגדול. תרבות פרוזובסק, שנשמרת בפולין של ימינו, קשורה לרוב בוונדלים. אולם בגאלי ובספרד אין ממצאים ארכיאולוגיים מעידים על אלמונים.

בצפון אפריקה החליפו האלמונים את האליטה של ​​אפריקה הרומית והפיקו תועלת מעושר המדינה. נראה כי האלמונים טיפחו אורח חיים רומי באפריקה. ניתן להדגים זאת באמנות ובארכיטקטורה, אך גם ממקורות כתובים. אדוני הכותל שילבו עצמם בכלכלת העולם הים תיכוני העתיק המאוחר. תרבות העת העתיקה עיבדה גם היא. מטבע הוונדאל עדיין נידון בימינו.

בירור עמי מוצא נוספים באמצעות iGENEA

יהודים ויקינגים קלטים גרמאנים באסקים האבוריג'ינים ערבים ברבר סינים דאקיאנים אטרוסקנים איבריאנים עמים ילידים של אמריקה אינקה אינאיט עמים עתיקים של איטליה יפנים הכורדים ליגוריאנית מאיה המונגולים עמים האוקיינוס פרסי אנשים רומניים סקיתים סלאבים טיבטים פיניקים הודים קוריאנים בנטוס עמים טורקים סאמי איליארים ונדלים Balts מקדונים הלנים הונים תראקים עמים פינו-אוגריים Indo-Europeans

כך זה עובד: ניתוח שורשים וחקר יוּחסין לפי הדי-אן-איי

לצורך קבלת הדי-אן-איי מספיקה דגימת רוק. לקיחת הדגימה מבוצעת בהליך פשוט ונטול-כאב, שניתן לבצעו בבית. שלחו את הדגימות במעטפה שמצורפת לערכת לקיחת הדגימה.

הזמנת ערכה
הזמנת ערכה:

בטלפון, במייל או באתר

קבלת ערכה
קבלת ערכה:

קבלת הערכה תוך כשבוע מיום ההזמנה

לקיחת דגימות
לקיחת דגימות:

מהבית, בקלות וללא כאבים

שליחת דגימות
שליחת דגימות:

במעטפה המצורפת

תוצאה
תוצאה:

בכתב ובאופן מקוון לאחר כ 6 - 8 שבועות

הזמנת ניתוח שורשים ב-iGENEA

 • iGENEA Basic

  מוזמן ע"י 29% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  179 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Premium

  מוזמן ע"י 55% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  499 EUR
  הזמנה  
 • iGENEA Expert

  מוזמן ע"י 16% מהלקוחות לצורכי ניתוח שורשים.

  1299 EUR
  הזמנה